Wpis z mikrobloga

Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR


Tyle miesięcy upokorzeń, czarnuchowego #!$%@? za 2 albo za 3 za #!$%@? nie piniondze, za każdym #!$%@? razem jak koleżanka odchodzi na macierzyński, przejmuję jej robotę i słyszę, że jestem tak #!$%@?, że podwyżki nie będzie i w ogóle czarna owca w zespole i najgorzej, bo zamiast z nimi plotkować, pracuję, żeby wyrobić terminy.

Ta szefowa, o której wrzucałam gify pod tagiem #aloszkatyczarnuchu kiedy mnie do #!$%@? doprowadzała - takiej jak gifrel, dzisiaj, dostanie ode mnie za chwilę wypowiedzenie.

Roboty jest od #!$%@?, same poważniejsze sprawy, które ogarniałam głównie ja.

Pokażę jej, jak się nie buduje silnego zespołu.
Robisz z kogoś chłopca do bicia, choć robi najtrudniejsze rzeczy? To nara, powodzenia z rzeczami, których beze mnie prędko nie ogarniecie.

Trzymajta kciuki, za niedługo wręczam papier i oby adios małpiszonos od maja!


#pracbaza #gownowpis #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #gif
aloszkaniechbedzie - Omg trzymajta mie bo nie wyczymie.

TL;DR 

SPOILER

Tyle ...

źródło: comment_MGCIzedsNoG2V9n4T05nqtYkVJw6mKvm.gif

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aloszkaniechbedzie: Tydzień temu zrobiłem dokładnie to samo, od poniedziałku zaczynam w nowej firmie, za 2 razy większe pieniądze i (jak na razie się wydaje) lepszą organizacją pracy. Także trzymam kciuki i za Ciebie!
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Brawo. Sam zrobiłem tak samo 2 razy, za każdym razem dostając prawie 2 razy większe zarobki. Jakby się ludzie nie bali zmieniać pracy, to by się gównopracodawcy nauczyli szanować ludzi których mają.
  • Odpowiedz
Sama wyszłam z inicjatywą, że jeśli w ramach wywiązania się z rozpoczętych tematów oraz przygotowania zespołu do przejęcia moich obowiązków, mogę zrezygnować z części urlopu w ramach ekwiwalentu.


@aloszkaniechbedzie: A później kobiety się dziwią, że są wykorzystywane w pracy do najżmudniejszych prac i mało wynagradzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facet w tej sytuacji złapał by pracodawcę za metaforyczne "jaja" i powiedział, że albo super ekstra premia
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Nadal jednak uważam, że moje traktowanie ludzi "w porządku" jest zarezerwowane wyłącznie dla tych, którzy sami mnie tak traktowali. Bo gdy ktoś bez powodu cię traktuje jak podludzia, to równie dobrze może cię tak traktować w przyszłości.
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: ale wiesz, co jest zwykle przygnebiajace? ze wbrew temu, co sie wydaje, ze firma sobie bez ciebie nie poradzi, ze beda mieli klopoty, ze moze upadnie to i tak w konsekwencji dalej beda przędli, znajda sobie kogos innego i ten wozek pojedzie dalej tylko ktos inny bedzie go ciagnal. tak czy inaczej gratuluje decyzji i powodzenia w nowej pracy.
  • Odpowiedz