Wpis z mikrobloga

Na tym słynnym reddicie słabo zaplusowali mi wpis, może tutaj ze 4 plusy dostanę, tak wygląda obecnie projekt nad którym intensywnie pracuję. Część graficzna gry o------a jest już w 95%, teraz robię kolejne poziomy, mam już 11/46, niedługo będę dodawał nowe mechaniki i ficzery. Może macie jakieś ciekawe pomysły jak fajnie urozmaicić grę o coś więcej niż tylko bieganie i skakanie?

No a potem to już tylko monetyzacja, jakaś analityka żeby inwigilować graczy ( ͡ ͜ʖ ͡), usuwanie błędów, marketing, jakaś publiczna beta, a po tym wszystkim zostanie mi te słynne 10% więc będzie już z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrówki.
--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 344 dni.

#odzeradogamedevelopera #gamedev
TadeuszSynZygmunta - Na tym słynnym reddicie słabo zaplusowali mi wpis, może tutaj ze...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. gra jest nudna i wtórna

2. tego jest miliard i więcej


@loczyn: To dobrze ze wymienione punkty zawarłes konstruktywnie w swojej wiadomosci tak alby op mogl poprawic swona gre:

O c--j kolego ale odpłynąłeś. Ego większe niż wartość tej gierki. LooZ jak i inni dobrze Ci wytłumaczyli. Otrzyj łzy, posmaruj dupkę kremikiem i zastanów się nad tym jak się zachowujesz i jakie projekty robisz.

To co napisales to byl
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Serio? Serio? Tak się rozpisałeś żeby nic nie napisać, nie rozwiać wątpliwości, nie dać żadnych argumentów? Przecież jedyne co zrobiłeś to mnie obraziłeś w każdym zdaniu i to bez żadnego owijania. Czy nie lepiej byłoby po prostu nazwać mnie chujem, zerem, gnidą itd? Napisałbyś mniej słów a tyle samo byłoby wartości merytorycznej. Dlatego jeśli chcesz coś przekazać to przekaż po prostu, zawoalowane obrażanie rozmówcy nie pomoże w niczym.
  • Odpowiedz
To dobrze ze wymienione punkty zawarłes konstruktywnie w swojej wiadomosci tak alby op mogl poprawic swona gre:


@TurboDynamo: Tu nie ma co poprawiać, całość do śmieci wyrzucić.
Chyba, że mam dawać przepis na grę? O nie nie! :D

To co napisales to byl zwykly hejt i tyle.

Hejt jest bezpodstawny. Tu są same podstawy.
  • Odpowiedz
Przecież jedyne co zrobiłeś to mnie obraziłeś w każdym zdaniu i to bez żadnego owijania


@oiio: ok. Oporowo przyjmujesz argumenty wiec zacytuje ci sam siebie:

Oba argumenty są nieadekwatne do przytoczonej sytuacji bo słaba gra powoduje co najwyżej jej odinstalowanie w krotkim czasie. Nie powoduje wypadków samochodowych jak strzelająca poduszka ani nie powoduje zatrucia pokarmowego jak źle przygotowane
  • Odpowiedz
Tu nie ma co poprawiać, całość do śmieci wyrzucić.


@loczyn: ok, jak rozumiem jedyny twoj argument to ze jest slabe. Bardzo mocny i rzeczowy.

Chyba, że mam dawać przepis na grę? O nie nie! :D

Nikt po kims takim jak ty tego nie tylko nie oczekuje ale i
  • Odpowiedz
Wszystko co napisales napisales bezpodstawnie i bez argumentow. To ja punktuje wszystkie glupoty ktore piszesz.


@TurboDynamo: Dobra trollu, powyżej wszyscy tak dobrze wypunktowali tą gierkę, że już nie trzeba nic więcej pisać. Elo :)
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: masz tak psychopatyczny styl wypowiedzi, że ja już lepiej pójdę spać. Jak trochę ochłoniesz i zechcesz porozmawiać to się zgłoś, bo czuję się jakbym pijanemu miał tłumaczyć, żeby nie szedł po flaszkę.Trochę spokojniej i może kiedyś będziemy w stanie porozmawiać. Tylko mnie nie bij, a jak odejdę to nie obrażaj mojej matki.
  • Odpowiedz
powyżej wszyscy tak dobrze wypunktowali tą gierkę, że już nie trzeba nic więcej pisać. Elo :)


@loczyn: skoro inni to zrobili to oszczedz nam nastepnym razem swojej dennej hejtujacej opinii. Nara.

@oiio: znowu zaro argumentow tylko jakies glupoty. Ze mna kazdy jest w stanie rozmawiac o ile nie robi k---y z logiki.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: nie sluchaj tych hejterow, ja tam lubie platformowki. Super mario run to gowno bo run.

Tło musi sie zmieniac jakos, wrogowie, bron dla krolika, skiny, dluzsze lvle, te klucze trzeba po cos zbierać.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: gra wyglada świetnie, widać olbrzymi progres od czasów revoid. Napewno zagram :)

@LooZ przeczytałem twoje wypowiedzi w tym wątku i nawet nie chce mi się komentować tych bzdur. Wrodzone malkontenctwo?
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: wypowiadają się 2-3 osoby, które albo nie mają pojęcia o gamedevie albo nie mają pojęcia o jednoosobowym gamedevie. 86 osób uznało inaczej i zaplusowało, tylko nie chcieli w gównoburzy się udzielać...

Rób dalej swoje, bo robisz bardzo dobrą robotę :) krytyki można słuchać jak jest konstruktywna :)
  • Odpowiedz
@devs: Nasycił się, ale jakie to ma dla mnie znaczenie? Mam ochotę zrobić ładną, małą platformówkę na jeden palec to sobie ją robię, dobrze się tym bawię i tyle. Z jakiegoś niewiadomego powodu rzuciło się tutaj stado wcieklych typów próbujące mnie w chamski sposób przekonać żebym porzucił projekt bo w sklepie jest już 10000 innych tego typu gier, a w ogóle moja gra to gowno, ja jestem burakiem i się
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: beka jak rok temu pytałeś się, bo nie wiedziałeś jak skakać po klockach do góry (chyba o klon Icy Towera chodziło), a teraz po ponad 400 dniach już tak obrosłeś w piórka, że p------------z się do osób z branży ( @LooZ @oiio ) piszących Ci prawde, bo Ty wiesz lepiej xD

Ego urosło do poziomu kosmicznego, pytanie tylko dlaczego - na pewno nie zarobiłeś na grach więcej
  • Odpowiedz
@szynall: Zawsze miałem jasny cel i ścieżkę którą chciałem podążać jako twórca, to od zawsze miało być tylko hobby z wizją żeby przy okazji było dochodowe. Jak na razie podejście robienia krótkich gier w max 3 miesiące się sprawdzało i mam zamiar to nadal kontynuować. I nie mam do nikogo pretensji że krytykuje moją grę i nazywa ją gównem, ale jak już to robi w tak chamski sposób to niech
  • Odpowiedz
jednak taka krytyka w stylu: "Moja 20 osobowa firma nie zarobiła na mobilkach wiec ty też nie zarobisz bo platformówki nikogo nie obchodzą, wiec porzuć prawie gotowy projekt i rób coś dużego na steama" jest conajmniej śmieszna i nie da się do niej odnieść inaczej niż tylko z ironią.


@TadeuszSynZygmunta: co Ty p--------z xD Przecież @LooZ napisał tylko, że w 2017 roku platformówki nikogo nie interesują, na co stwierdziłeś
  • Odpowiedz