Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
@m__b: Do gówniarzy, ktorym calym swiat stanowi mikroblog zadne argumenty nie trafia. Wykop zawsze bedzie gorszym, mniejszym redditem z taka spolecznoscia. Zadnych porzadnych AMA, zadnego #gonewild, zadnych wartosciowych znalezisk, wszystko #!$%@? strzelil niczym bombki, bo wybraliscie ilosc uzytkownikow, nad ich jakosc. Ja tymczasem robie dluzsza przerwe od tego miejsca, poki nie ogarniecie burdelu na glownej.
@m__b: czy ty jesteś jakiś ten tego? życzysz więcej tolerancji, bo ludzie hejtują AMA z bandytą, który zniszczył życie wielu niewinnym ludziom tylko za to, że się dorobili? Który prawdopodobnie brał udział w wielu zabójstwach i gwałtach, nie mówiąc o pobiciach? Czyli dobrze rozumiem, że mamy tolerować takich zwyrodnialców tylko dlatego, bo postanowili wybić się na swojej "popularności", zgrywając teraz wielkich synów marnotrawnych, którzy niby zrozumieli swoje błędy, ale jakoś nie