Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
  • Odpowiedz
@m__b: pytanie tylko, po cholerę niektórzy użytkownicy dostali permy za inwektywy względem Masy? O ile samo AMA było dobrym pomysłem, to nie było sensu zaogniać sytuacji w ten sposób.
  • Odpowiedz
@m__b: @m__b: co z ludźmi których skrzywdził? nie wstyd wam promować kogoś takiego? jasne, wy nie odpowiadacie wcale a wcale za nic, treść komentarzy potrafiliscie zmieniać, a ama z bandytą sobie wisi. jeśli chodzi o tolerancję, to co z tolerancją wobec zbanowanych użytkowników? to są jakieś żałosne żarty? idzcie dalej rozmawiać o życiu. i "ciekawostkach".
  • Odpowiedz
@m__b: usuńcie to AMA i przeproście, promowanie zbrodniarza, który zabijał i gwałcił a teraz żyje sobie spokojnie jako celebryta i to promowanie na stronie gdzie siedzą dzieciaki nie jest mądre.
  • Odpowiedz
@m__b: zrobiliście takie wspaniałe AMA z gwałcicielem, przestępcą, człowiekiem który zniszczył wielu ludziom życie, a tu wykopki popsuli wszystko. Kawusia z Jareczkiem była, rogaliki były, rozmowy o gwałceniu przypadkowej dziewczyny w dupę - było. Było tak fajnie, miło, a tu się zepsuło. Cholerne wykopki, co nie?

Jesteście naprawdę żałośni w tym brataniu się z przestępcą.
  • Odpowiedz
@m__b: Panie Michale, myślę jednak, że nie powinno się reklamować osoby z taką przeszłością jak ten pan (celowo z małej litery). Pewnie odpowiedź będzie w stylu - to nie reklama to AMA. Nie ukrywajmy, że najstarsza technika promocji jest ciągle żywa "Nie ważne jak o tobie mówią, ważne, że mówią". Dlatego też wydaje mi się lepszym pomysłem byłoby zrobić AMA powiedzmy z managerem jakiejś poważnej firmy, by dać społeczności coś
  • Odpowiedz
Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym


@m__b: piszesz, jakby tu chodziło o oburzenie z powodu różnic światopoglądowych. Promowanie bandziora, który ma na sumieniu poważne przestępstwa to nie to samo, co rozmowa z politykiem, którego się nie lubi.
  • Odpowiedz
@andreas1984: @Purple: @papinator: ale ogarniacie, że masa sam tu przyleciał promować swoją kolejną gównoksiążkę i żaden Białek go nie zapraszał? Nawet Wy możecie stworzyć AMA "Mam #!$%@? życie, nie robię nic ciekawego, niczego nie osiągnąłem i nie osiągnę", a wykopki mogą wykopać?
  • Odpowiedz
@m__b: Czemu wybierasz takie nieekwiwalentne przykłady. Najpierw jakiś zakonnik, teraz polityk. Przecież Kaczyński nie prowadził burdeli, nie handlował ludźmi jak towarem, nie gwałcił. Co innego postać kontrowersyjna, a co innego zwykły bandyta i alfons. Ja szczerze nie lubię Kaczyńskiego, ale nie sądzę, aby ktokolwiek protestował przeciwko AMA z nim lub tekstom "rozmawialiśmy z Jarkiem o życiu". Naprawdę spodziewałeś czegoś innego po właścicielu prawie setki burdeli niż gwałty w jego życiorysie.
  • Odpowiedz
@Purple: gdzie? Ja rozumiem to tak, że na fb @m__b wkleił link, gdzie rozmawiamy (my - wykopowicze) o życiu. Może jednak gdzieś jednak napisał coś więcej - ciężko się przebić przez kilka tysięcy komentarzy.
  • Odpowiedz
@m__b: serio? porównujesz kontrowersyjnego polityka, który jednak nikomu nie zrobił osobiście krzywdy do bandyty, mordercy i gwałciciela? Weź usuń konto.
  • Odpowiedz