Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
  • Odpowiedz
chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy


@m__b: no ci którzy otrzymali bany jednak pokazują że nie :)
  • Odpowiedz
@m__b Wykop powinien być miejscem gdzie wypowiedzieć się może każdy, ale nie miejscem gdzie promuje się każdego. A promowanie zwykłego szumowiny bandyty, który w sumie jest gorszy od swoich kumpli bo poza robieniem tego co oni jeszcze donosił jest poniżej poziomu krytyki. Jak tak potrzebujecie reklamy zorganizujcie zrzutkę na adsense, sam 5zł dorzucę.
  • Odpowiedz
Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac.


@m__b: Przeczytałem dwie-trzy wypowiedzi, uznałem, że ama jest bezsensowne więc chciałbym mieć możliwość zakopania, a czegoś takiego niestety nie mogę uczynić. Dotyczy to chyba wszystkich znalezisk z tagiem "ama" - co jest niejako manipulacją treścią.
  • Odpowiedz
@m__b: afera z dupy. AMA jak to AMA. Zadałem pytanie o gwałty i musiał się wić jak piskorz. Nie dla każdego masa jest idolem, a takie AMA to okazja do powiedzenia mu kulturalnie kilku słów od siebie. Przeczytał, może zrozumiał, a może nie, ale to czyni wykop ciekawym. Było AMA z politykami może być i z mordercą. Przecież nikt z powodu AMA nie powie "oo fajny koleś, fajnie byłoby się
  • Odpowiedz
  • 10
@dolOfWK6KN: kazdy ma prawo wyboru kto go fascynuje. Jedni lubia Kaczynskiego, dla innych jest wrogiem publicznym numer 1. Nikt z naszego zespolu nie ma przymuszenia do jedynej slusznej linii pogladowej.
A czy bylo ciekawie? Tak i to nie dlatego, ze slyszelismy o gwaltach, ale o tym, np. jak bardzo swiat mediow i duzego biznesu byl oparty na polswiadku.
  • Odpowiedz
człowiekiem który brał udział w gwałtach, pobiciach, niszczeniu dorobku całego życia uczciwie pracujących ludzi


@vect0r: no, czyli wypisz wymaluj to samo co ksiądz i polityk, więc nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ciemny_linuksowiec: dlaczego widzisz tylko barwy czarną i białą na świecie? pomyślałeś, że @m__b może mieć po prostu ambiwalentny stosunek i udostępnił nam platformę, na której możemy właśnie zadawać mało wygodne pytania takiemu masie? A wy podludzie aferę z tego kręcicie.
  • Odpowiedz