Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr: co mam zrobić, co mam zrobić... :(

Zaszłam w ciążę. Partner chociaż miałam go za poważnego mężczyznę - nie jest ani poważny, ani mężczyzną. Myślałam, że się pobierzemy. Myślałam że za słowami cokolwiek stoi. Nie stoi nic prócz tchórza. Nie nie pobierzemy się. Zniszczył mi życie. Jestem w piątym miesiącu ciąży i ja nie mam zamiaru urodzić tego dziecka. Czy ktoś się orientuje czy w Polsce przywrócą mi miesięczkę w 24 tygodniu? Jakieś namiary. Mi się nic nie udało znaleźć, a na tory nie pójdę :( Na wsparcie rodziców też liczyć nie mogę. Sama z dzieckiem na życie nie zarobię. Nie mam zamiaru skończyć jako bezdomna czy w domu samotnej matki.

#zwiazki #aborcja #krakow #bochnia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_h6375ohSwTccjeVvUbLlqjKsOXC54wgK.jpg
  • 149
@chromatografia: Nie ma ograniczenia czasowego dla farmakologicznej aborcji, w przypadku gdy "ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej" i wykonuje się aborcję nawet w zaawansowanej ciąży, metodą z wyboru również jest indukcja farmakologiczna. Aborcja zabiegowa jest ostatecznością, nie wprowadzaj w błąd.
Anon: > Partner chociaż miałam go za poważnego mężczyznę - nie jest ani poważny, ani mężczyzną. Myślałam, że się pobierzemy. Myślałam że za słowami cokolwiek stoi.

A myślałaś nad szansą na dziecko zanim weszliśmy do łóżka bez zabezpieczenia?
Naprawdę po tym wszystkim przyszłaś na wykop pożalić się ludziom jaka jesteś biedna i nieszczęśliwa? TO TY zaczęłaś się mizdrzyć do mojego najlepszego kumpla i TO TY jesteś odpowiedzialna za bycie samotną matka
@AnonimoweMirkoWyznania: Limit legalnej aborcji w unii to 24 tygodnie w uk, ale wymaga zgody lekarza. Na żądanie w Holandii do 22 tygodnia.
Już za późno, urodzisz, pogódź się z tym.

A wyzywanie gościa bo nie dał się złapać na dziecko - żenada. Wpadka to nie powód do ślubu.
@AnonimoweMirkoWyznania kara śmierci dla mordercy.
Gdy będziesz miała lat 40 zaczną cię nawiedzać koszmary, im będziesz starsza tym koszmary będą bardziej intensywne, a gdy będziesz umierała to będziesz wyła z rozpaczy nad swoją tragiczną głupotą.
Tylko nie bądź tchorzem i kolejnemu facetowi powiedz "kiedyś zabiłam dziecko, swoje dziecko". Masz szczęście, że twoja Mama nie miała takich dylematów, a jeżeli miała to masz szczęście, że trafnie je rozwiązała.