Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr: co mam zrobić, co mam zrobić... :(

Zaszłam w ciążę. Partner chociaż miałam go za poważnego mężczyznę - nie jest ani poważny, ani mężczyzną. Myślałam, że się pobierzemy. Myślałam że za słowami cokolwiek stoi. Nie stoi nic prócz tchórza. Nie nie pobierzemy się. Zniszczył mi życie. Jestem w piątym miesiącu ciąży i ja nie mam zamiaru urodzić tego dziecka. Czy ktoś się orientuje czy w Polsce przywrócą mi miesięczkę w 24 tygodniu? Jakieś namiary. Mi się nic nie udało znaleźć, a na tory nie pójdę :( Na wsparcie rodziców też liczyć nie mogę. Sama z dzieckiem na życie nie zarobię. Nie mam zamiaru skończyć jako bezdomna czy w domu samotnej matki.

#zwiazki #aborcja #krakow #bochnia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
tl;dr: co mam zrobić, co mam zrobić...

źródło: comment_h6375ohSwTccjeVvUbLlqjKsOXC54wgK.jpg

Pobierz
  • 149
@AnonimoweMirkoWyznania: Są dzieci, które urodziły się w 24 tygodniu i przeżyły. Chcesz zabić takie dziecko? O ewentualnej aborcji trzeba było pomyśleć wcześniej. Odpowiedz sobie jednak na pytanie, czy jeśli facet okazał się bardziej odpowiedzialny, to czy urodziłabyś i kochałabyśto dziecko. Jeśli tak, to znaczy, że nie jest do końca niechciane, a jedynie obawiasz się odpowiedzialności jaka na Ciebie spada. W takim przypadku nigdy nie wybaczyłabyś sobie takiego kroku.
W tym momencie
Anon: Niestety nie skopiowałam numeru.

@Asterling:
@MirekLurek:
@Catttana:
@nocna_furia:
@homo_superior:
@shelob:

@mersi:
@chromatografia:
@TaoMachine:

Nie znasz-nie oceniaj - od tego zacznijmy. Czyli w Szwecji. Jak to może być drogie? Rozumiem że 5 000 zł to za mało, więcej nie mam.

O tym, że jestem w ciąży wiedziałam od 1 nieobecnej miesiączki.
Pierwszy trymestr negocjowałam z palantem.
Wyjechał za granicę rzucił politechnikę, myślę
@AnonimoweMirkoWyznania: urodzisz i oddasz do rodziny zastępczej, albo do sierocińca.

Wychowywanie dziecka, do którego nie czuje się miłości a w dodatku czuje się niechęć, która może przeistoczyć się w nienawiść, jest niszcząca zarówno dla ciebie jak i dziecka.

Wiele kobiet tutaj wypowiada się, że za późno - trudno.

Miało być pięknie, wyszło jak z Balcerowiczem.

Odradzam celowego poronienia - może tobie się coś stać to raz, a dwa jeżeli lekarze się
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzka natura jest dziwna i głupia. Widzimy jak wygląda świat, sama masz dużo problemów, ale i tak chcesz urodzić dziecko, które prawdopodobnie będzie miało jedynie trochę lepiej w życiu niż ty. Podsumowując jak wygląda dziś świat to można powiedzieć, że jest więcej minusów niż plusów. Sprowadzając człowieka na świat fundujesz mu także ból, cierpienie, niepewną przyszłość i wiesz, że i tak umrze.
możesz urodzić i zostawić w szpitalu, oknie życia, domu dziecka. Na #!$%@? zabijać płód, skoro nic ci nie zawinił


@filipm95: Czym zawinił w takim razie, że ma pojawić się na tym świecie?

A dalej widziałem wszystkie uciski,

jakie pod słońcem się zdarzają.

I oto: łzy uciśnionych,

a nie ma, kto by ich pocieszył:

ręka ciemięzców twarda,

a nie ma pocieszyciela.

Więc za szczęśliwych uznałem umarłych, którzy dawno już zeszli,

od żyjących,