Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr: co mam zrobić, co mam zrobić... :(

Zaszłam w ciążę. Partner chociaż miałam go za poważnego mężczyznę - nie jest ani poważny, ani mężczyzną. Myślałam, że się pobierzemy. Myślałam że za słowami cokolwiek stoi. Nie stoi nic prócz tchórza. Nie nie pobierzemy się. Zniszczył mi życie. Jestem w piątym miesiącu ciąży i ja nie mam zamiaru urodzić tego dziecka. Czy ktoś się orientuje czy w Polsce przywrócą mi miesięczkę w 24 tygodniu? Jakieś namiary. Mi się nic nie udało znaleźć, a na tory nie pójdę :( Na wsparcie rodziców też liczyć nie mogę. Sama z dzieckiem na życie nie zarobię. Nie mam zamiaru skończyć jako bezdomna czy w domu samotnej matki.

#zwiazki #aborcja #krakow #bochnia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_h6375ohSwTccjeVvUbLlqjKsOXC54wgK.jpg
  • 149
Anon: Ja #!$%@?, świat to jednak jest #!$%@?. Staramy się o dziecko, bardzo ale to bardzo już chciałabym mieć tę swoją kruszynke a takie ścierwo przyjdzie i pyta gdzie można dokonać skrobanki. Nosz jasna cholera!! Życzę Ci żebyś do końca życia żałowała swojej decyzji i żeby wyrzuty sumienia nie dały Ci nigdy zapomnieć o tym co zrobiłaś/zrobisz/zamierzasz. 5 miesiąc #!$%@? ludzie!!

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@saldatoreafilo: ślizgi gocyk zawsze na propsie xD

a na powaznie to #!$%@? nie boja sie zabic dziecka ale juz odwagi by dziecko do adopcji oddac nie maja xD ja #!$%@? xD takie jest zycie xD czego tu sie wstydzic? oddajesz dzieciaka i ktos inny wychowa (w polsce to tylko dzieci z patologii pijackiej zalegaja po domach dziecka - wszyscy chca ladnego zdrowego noworodka to pewnie ktos wezmie z pocalowaniem reki)

nie
Pobierz
źródło: comment_uKezPyupxb2keCGUUlDuViVWeXvX4LAO.jpg
@PontifexMaximus: oczywiscie ze beda xD sprobuj cos ukrasc albo zachowac sie niegodziwie... jak ktos ma te slynne sumienie to do niego to wroci/bedzie wracac do momentu az zacznie zalowac i postara sie jakos zadośćuczynić w ten czy inny sposob.

a jak ktos jest glupie zwierze to splynie po nim jak po kaczce xD

najczesciej to chyba ludzie piją na starosc by zapomniec a potem leza po kosciolach krzyzem bo mysla ze
@Bohun_Zygmund: W Rzymie dzieci były uważane za niemowlaki do 7 roku życia i ojciec mógł je zabić bez konsekwencji
Za to judaizm od ponad 2000 lat zakazuje aborcji.
Kościół katolicki jasno jest przeciw dopiero od drugiej połowy xix wieku. Wg. Tomasza z Akwinu płód zdobywał duszę po 40 dniach od poczęcia w przypadku mężczyzny i 80 w przypadku kobiety.

7 lat to też przesada w drugą stronę. Nie powinno być wieku
@megaloxantha czyli należy zmienić kodeks karny, bo bez sensu wywołanie poronienia, np. w skutek pobicia jest traktowane z większą surowoscia niż pobicie. Ponadto jest mnóstwo osób chorych psychicznie, które mają ograniczoną lub żadna zdolność do abstrakcyjnego myślenia - do usunięcia.
Ile masz dzieci? Jeżeli więcej niż 0, które byś zabił?
@megaloxantha: kiedys slabe i kalekie dzieci umieraly. aborcja nikomu nie byla potrzebna bo nie bylo domow dziecka ani "sluzb socjalnych" wiec nikt tam sie nie zastanawial czy dziecko robi kupe w prawidlowym kolorze czy czy przypadkiem nie zabiora bo bieda w domu. zylo sobie i zarlo az doroslo. I tak jest nadal wielu krajach tylko u nas w europie jest cywilizacja i nie daj borze mialo by sie urodzic dziecko ktorego
Partner chociaż miałam go za poważnego mężczyznę - nie jest ani poważny, ani mężczyzną. Myślałam, że się pobierzemy. Myślałam że za słowami cokolwiek stoi. Nie stoi nic prócz tchórza. Nie nie pobierzemy się. Zniszczył mi życie.


@AnonimoweMirkoWyznania: ahahahah, zaciagnal do lozka i zgwalcil? Hurr durr ciaza to tylko jego odpowiedzialnosc, mial mnie utrzymywac i kochac do konca zycia...
Kobryda: Daj spokój! Zdecydowałam się na dziecko z mężczyzna bez ślubu bo ja nie chciałem. Po urodzeniu przestaliśmy razem mieszkać rzadziej spotykać jeszcze potem stalkowac a na combo zaczął mnie bic. Odeszlam z rocznym dzieckiem od niego ze lzami w oczach myśląc ze i tak będę sama i przywyklam do tego. Szczerze? Gowno prawda. Mała w ogóle mi nie przypomina tamtej bulwy a dodatkowo znalazłam mężczyznę! Pardon on znalazł mnie i