Wpis z mikrobloga

Mirki i mirkówny może to nie jest odpowiednie miejsce na zadawanie takiego pytania ale pewnie kilka osób znajdzie się które uprawiały kiedykolwiek seks :D
Będąc w stałym związku jaką metodę koncepcji stosujecie/stosowaliście
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #sex #antykoncepcja
Pobierz
źródło: comment_6zwLeZhHIHYVazeZc7F13utSdk6sbs30.jpg

Jaka metoda antykoncepcji w stałym związku

  • Prezerwatywy 28.3% (1051)
  • Tabletki/plastry itp. 23.3% (864)
  • Spirala 1.9% (71)
  • Stosunek przerywany 8.9% (332)
  • Sprawdzam/nie wiem co to seks/chędożę tylko okazyjnie/Inne 37.5% (1393)

Oddanych głosów: 3711

  • 94
@atencjon: Ze stałymi partnerkami zawsze bez gumy odkąd raz spróbowałem. Sex w gumie to nie sex. Moja była dziewczyna brała kiedyś tabletki to utyła i straciła ochote,więc kolejnych nawet nie namawiałem.

Oczywiście wykopowi eksperci powiedzą,że przerywany to głupota,bo przecież plemniki w preejakulacie itd. - może jestem bezpłodny,ale jakoś przez 7 lat wpadki nie zaliczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będąc w stałym związku jaką metodę koncepcji stosujecie/stosowaliście

@atencjon: Po pierwsze, warto o takich tematach rozmawiać z drugą połową, a potem z lekarzem.

Po drugie: nie każda metoda jest dobra dla każdej kobiety

Po trzecie: jedyna skuteczna metoda to brak seksu, ale i też nie daje 100% pewności, bo wymaga wstrzemięźliwości od dwóch osób, a nie jednej (tak śmieszkuję a propo tych dziesiątek postów, jak się ktoś tam w związku puścił
Oczywiście wykopowi eksperci powiedzą,że przerywany to głupota,bo przecież plemniki w preejakulacie itd. - może jestem bezpłodny,ale jakoś przez 7 lat wpadki nie zaliczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@siea01: Jestem ekspertem i bardzo możliwe, że jesteś niepłodny, skoro przerywany, którego skuteczność jest śmieszna, nie uczynił Cię jeszcze tatusiem.