Wpis z mikrobloga

W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo są w kościele. Cisza, jak po apokalipsie. Gdzieś czasem przebiegnie jakaś zbłąkana owieczka, albo ktoś wracajacy z melanżu jeszcze z piwem w dłoni.
A mój poranny krótki spacer skończył się godzinnym spacerem, marne 3 km, ale jest tak pięknie, a rano tak przyjemnie rześko, polecam wyjście z piwnicy.

#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka
m.....l - W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo...

źródło: comment_KZgv7Wp7WYVTGVx7vby4GCHkXvxqk2Qp.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RPG-7: nie są w żaden sposób upośledzone, jedyną różnicą jest inny kształt czaszki, ale boksery też mają inny kształt, nie mówiąc już o mopsach i innych, chyba że upośledzeniem jest wg ciebie to że ci się nie podobają? Mają tylko ok 3 dziedziczne choroby(możliwe dla rasy), gdzie ON ma ponad 15. Pisałam i podsyłałam artykuł wyżej. Dodatkowo, na hodowli się nie zarabia, częściej się traci. Chyba że masz pseudo. Deformację
  • Odpowiedz
@PanWykopek: Nie życzę sobie obrażania mnie. Myślę ze bardzo przesadzasz delikatnie mówiąc, i zachowujesz się jakbyś życie znał z piwnicy. Uczenie się na błędach a patrzenie przez pryzmat to dwie różne rzeczy, logika tez jest ci obca. Nudne jest dla mnie już tłumaczenie człowiekowi prostej rzeczy - bulteriery nie są, nie były i nie bedą rasą uznawana za agresywną, więc nie widzę podstaw żadnych, dlaczego miałbyś prawo czepiać się mnie
  • Odpowiedz
@migdalll: to tak jak z lewakami, staram się ich nie czarnolistować tylko nawracać
no chyba że są konkretnymi s-----------i, dla Ciebie wciąż widzę szansę.
  • Odpowiedz
@CiasToHoo: cierpliwość się skończyła, idziemy robić obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zauważyłam jedną ciekawą prawidłowość, jak wrzucam zdjęcia np. z wystawy to jest cisza :D Jakoś nikt wtedy nie pisze o kagańcu dla psa który stoi na ringu, podczas wystawy gdzie jest 1 tys innch psów :D Wtedy nikt nic.
Świetny macie teren, zaprzyjaźnione? My czasami rodzinnie się spotykamy z innymi na bulspacery :)
  • Odpowiedz