Wpis z mikrobloga

W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo są w kościele. Cisza, jak po apokalipsie. Gdzieś czasem przebiegnie jakaś zbłąkana owieczka, albo ktoś wracajacy z melanżu jeszcze z piwem w dłoni.
A mój poranny krótki spacer skończył się godzinnym spacerem, marne 3 km, ale jest tak pięknie, a rano tak przyjemnie rześko, polecam wyjście z piwnicy.

#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka
m.....l - W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo...

źródło: comment_KZgv7Wp7WYVTGVx7vby4GCHkXvxqk2Qp.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CiasToHoo: zazdroszczę bardzo, ja mam znajome bulki - rodzinę mojej, a tak to inne psy spotykamy i szaleją. W tym momencie jest trochę ciężej bo pracuję i studia bronię za chwilę, więc czasu mało, nawet w weekedy. Sfora piękna :)
  • Odpowiedz
@migdalll: Aż sie przykro robi jak się to czyta. Nie wiem od kiedy prowadzisz ten tag, ale za kazdym razem jak widzę Twojego psa, widze też mase gówna które wylewają na niego mirki, bo wygląda tak jak wygląda. Rozumiem, nie każdemu musi się podobać, ale widzę że niektórzy tutaj walną 'kreatywny' żart dla paru plusów albo zachowują się tak, jakby bullteriera pierwszy raz na oczy widzieli. Banda s--------n, za przeproszeniem.
  • Odpowiedz
@migdalll: Bulki są ciężkie w wychowaniu? Potrzebują twardej ręki? Chciałabym mieć kiedyś bula, ale mam ten problem, że jestem zbyt uległa i boję się, że mi nie wyjdzie jego wychowanie ;p
  • Odpowiedz
@martusiek: ja mam bardzo ciężki charakter, jestem bardzo uparta i stanowcza, i takim trzeba być dla bula, 100 razy zrzucasz ze stołu, i 101 tez musisz :) i nie możesz odpuścić :) Mój niebieski ją rozpieszcza strasznie, i np. dla tego nadal go podgryza w zabawie, bo o ile za szczeniaka oduczyłam ją podgryzania szpileczkami, tak mój niebieski "a niech się bawi" :) I teraz go szczypie – ale ostatnio
  • Odpowiedz
@migdalll: No nic, może kiedyś będę twarda :D Dla mnie to chyba najładniejsze psy, nie wiem, czemu ludzie piszą, że są brzydkie, brzydki to jest grzywacz chiński ;p Dzięki za odpowiedź :)
Pogłaszcz swojego ode mnie ;)
  • Odpowiedz
@martusiek: Też nie podoba mi się grzywacz :D To jedyna rasa która mi się nie podoba(ten łysy model). Poczytaj o bulach, jest troche forów, ja długo czytałam, i długo myślałam że nie dam rady i nie wychowam, albo że wychowam źle, ale jest świetnie :) Musisz być stanowcza, cierpliwa, spokojna i opanowana. Nawet jak pogryzie ci 15 konewkę z rzędu. Zaciskasz zęby, uśmiechasz się i kupujesz stalową :D
  • Odpowiedz
pies chodzi przy nodze


@migdalll: Pies chodzi, ale dzieci często nie, jeden moment, wyrwie się maluch rodzicom, będzie się chciał przytulić, twoja Zora się zestresuje i nieszczęście gotowe. To jest tylko zwierzę, trudno od niej wymagać rozumu i odpowiedzialności na poziomie człowieka, a wiele razy było już tak, że pies - oaza spokoju nagle kogoś pogryzł.
  • Odpowiedz
@bad_luck_charm: Miałam już sytuację gdzie dziewczynka podbiegła ze swoim psem do naszego, zawiesiła się na szyi i zaczęła głaskać. Pies nie zareagował, siedział, ucieszył się, tyle. Pies jest przyzwyczajony do dzieci. W momencie kiedy dziecko próbuje pogłaskać reaguję - w stosunku do dziecka nie do psa. Pozatym to samo można podciągnąć pod dzieci wybiegające pod samochody i rowery. Idąc twoim myśleniem wszystkie psy powinny być w kagańcach – bo niby
  • Odpowiedz