Wpis z mikrobloga

W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo są w kościele. Cisza, jak po apokalipsie. Gdzieś czasem przebiegnie jakaś zbłąkana owieczka, albo ktoś wracajacy z melanżu jeszcze z piwem w dłoni.
A mój poranny krótki spacer skończył się godzinnym spacerem, marne 3 km, ale jest tak pięknie, a rano tak przyjemnie rześko, polecam wyjście z piwnicy.

#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka
Pobierz m.....l - W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo...
źródło: comment_KZgv7Wp7WYVTGVx7vby4GCHkXvxqk2Qp.jpg
  • 157
@migdalll: Niedzielny poranek to jedyny czas w całym tygodniu gdzie mam nienormowany czas snu i mogę się wyspać.. O ile w pozostałe dni tygodnia wstaje zaraz po 5 rano a chodzę spać około północy, czyli śpie po ok. 5h, tak w niedziele śpie 12h, kłade się o 12 i wstaje o 12.
@migdalll: aż mi się przypomniała sytuacja gdy upośledzona genetycznie para zrobiła 3 upośledzonych dzieci i narzekała że nie mają pieniędzy na rehabilitacje i leczenie
@migdalll: To nie wróżbiarstwo, to się nazywa, logika, wyobraźnia, doświadczenie, wiedza, nauka na błędach innych. Pojęcia tobie obce. Jak rozumiem dla ciebie, żeby coś przewidzieć trzeba być wróżbitą, ja mogę przewidzieć pewne rzeczy używając mózgu. Właśnie przez takich ograniczonych, głupich ludzi dochodzi do tylu pogryzień.