Wpis z mikrobloga

Siedem kobiet, wszystkie w ciąży, na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym - i tylko je pracodawca przeniósł do nowej, wydzielonej spółki. Trzy miesiące później ją zlikwidował, a kobiety zwolnił. Główna firma działa dalej.

( ͜͡ʖ ͡€)

#rozowepaski
#biznes

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147666,19727388,zalozyli-nowa-spolke-przeniesli-tam-matki-i-spolke-zamkneli.html#ixzz42Cv2YjqB
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kapitalis: Fest komentarze pod artukułem:

Skandal, koszmar? Ta firma stosuje zasady, które wprowadził nasz obecny rząd, prezydent i reszta. Ma w nosie prawa pracowników. Wypacza i interpretuje prawo tak, żeby załatwiać swoje

interesy.

Ofc działo się to w wakacje ubiegłego roku - czysty PiS. Wiedziałem, że Wyborcza to szambo ale to już lekka przesada.
  • Odpowiedz
@MaIutkiCzlowiek: A potem ludzie narzekają, że demografia leci na łeb na pysk. Emerytury lecą na łeb na pysk.

Lepiej dać 500zł na dziecko i niech siedzi w domu?

Skoro zwykła ciąża kobiety która pracuje jest taka zła to proponuje przygarnąć uchodźców dać im zasiłki i niech oni robią dzieci które będą na nas pracować za kilkanaście lat.

Więc albo dajesz możliwość pracującej Polce zajścia w ciąże albo islamizujemy Polskę (
  • Odpowiedz
@Kapitalis: a później zdziwienie, że niski przyrost naturalny... Żeby mieć dziecko w Polsce to oboje rodziców musi pracować, bo inaczej jest ciężko poradzić sobie finansowo. Dopóki nie zmienimy systemu, to dalej będą powstawać takie sytuacje.
  • Odpowiedz
a później zdziwienie, że niski przyrost naturalny... Żeby mieć dziecko w Polsce to oboje rodziców musi pracować, bo inaczej jest ciężko poradzić sobie finansowo. Dopóki nie zmienimy systemu, to dalej będą powstawać takie sytuacje.


@no_i_w_ogle: Zmiana kierowcy nie pomoże gdy samochód jest zepsuty. Jedynym rozwiązaniem jest dążenie do prawdziwego wolnego rynku.
  • Odpowiedz
@marektomek123: @wfm125m: dokładnie też to zauważyłem. Dopóki PO było u władzy to jeszcze te komentarze można było wytrzymać, narzekali na wszystkie opcje polityczne, teraz co nie wejde w jakiś artykuł, chociażby sportowy to muszą ale to muszą się p-------ć do PIS-u
  • Odpowiedz
A potem ludzie narzekają, że demografia leci na łeb na pysk. Emerytury lecą na łeb na pysk.


@Gruszka1992: jakoś nie słyszałem od nikogo będącego na emigracji, że zagranico kobiety od razu po podpisaniu umowy o pracę robią gówniaka i idą na zwolnienie. Pracują normalnie prawie do końca ciąży. Tam takie przypadki to margines, u nas to niestety standard.
  • Odpowiedz