Jako że rodzice wyjechali to wziąłem Młodego (lat 15, czyli gimbaza harda) do knajpy na obiad. Tak siedzimy, gadamy więc poruszyłem jeden temat. Jakoś z miesiąc temu miał awanturę w domu, bo rodzice znaleźli u niego w cholerę liquidów z e-papierosów. Pytam się go, czy serio tyle palił. Ale prawda okazał się dużo lepsza ( ͡°͜ʖ͡°)
Kupowali z kolegą 200 ml bazy, mieszali z wodą (lekko oszukane były te liquidy) i aromatem i sprzedawali w całej gimbazie i okolicznych rejonach za 15 zł za buteleczkę. Koszt produkcji wahał się od 6-8 zł, dlatego zarabiali ponad 150 zł miesięcznie na całym procederze.
Niestety rodzice oraz firma która zaczęła sprzedawać w okolicy równie tanie liquidy wygryzła ich z rynku. Jednak wiem, że Młody w życiu daleko zajdzie ( ͡°͜ʖ͡°)
Kupowali z kolegą 200 ml bazy, mieszali z wodą (lekko oszukane były te liquidy) i aromatem i sprzedawali w całej gimbazie i okolicznych rejonach za 15 zł za buteleczkę. Koszt produkcji wahał się od 6-8 zł, dlatego zarabiali ponad 150 zł miesięcznie na całym procederze.
Niestety rodzice oraz firma która zaczęła sprzedawać w okolicy równie tanie liquidy wygryzła ich z rynku. Jednak wiem, że Młody w życiu daleko zajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biznes #gimbaza #truestory #januszebiznesu
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
@Celinka95: oszukując ludzi? tu akurat nie ma się czym chwalić i z czego być dumnym.
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora