Wpis z mikrobloga

Jako że rodzice wyjechali to wziąłem Młodego (lat 15, czyli gimbaza harda) do knajpy na obiad. Tak siedzimy, gadamy więc poruszyłem jeden temat. Jakoś z miesiąc temu miał awanturę w domu, bo rodzice znaleźli u niego w cholerę liquidów z e-papierosów. Pytam się go, czy serio tyle palił. Ale prawda okazał się dużo lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupowali z kolegą 200 ml bazy, mieszali z wodą (lekko oszukane były te liquidy) i aromatem i sprzedawali w całej gimbazie i okolicznych rejonach za 15 zł za buteleczkę. Koszt produkcji wahał się od 6-8 zł, dlatego zarabiali ponad 150 zł miesięcznie na całym procederze.

Niestety rodzice oraz firma która zaczęła sprzedawać w okolicy równie tanie liquidy wygryzła ich z rynku. Jednak wiem, że Młody w życiu daleko zajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #gimbaza #truestory #januszebiznesu
  • 51
  • Odpowiedz
@Celinka95: jakby kupił bazę nikotynową o wyższej mocy, takiej 36mg/ml , do tego glikol i glicerynę, to by nie musiał nawet wody dolewać, a wychodziłby dużo bardziej na plus ;)
  • Odpowiedz
@Celinka95: hehe ale mi się chcę śmiać z tych wyzywających twojego brata od oszustów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma łeb na karku i bardzo dobrze. Tacy ludzie robią w życiu biznesy, a Ci którzy tutaj lamentują, lamentować będą do śmierci.
  • Odpowiedz
Złodzieja, cwaniaka który oszukuje klientów.


@sunsu-sun: Każdy sprzedawca pobiera jakąś prowizję prawda ? Chwyt marketingowy, zamiast zyczyć sobie dużo więcej sprzedawali sort gorszy jakościowo. Tak to już jest w biznesie, to TY nie wiesz ?
  • Odpowiedz
Ale się #!$%@?ście jakby gość okradł skarb państwa na 100 miliardów. W wieku 15 lat robi się dużo głupich rzeczy, ale widzę wyrok zapadł - złodziej, oszukista klientów, rodzica cyganów
  • Odpowiedz