Wpis z mikrobloga

Oh look, it's this tread again ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie, że można zbudować kompa lepszego niż PS4 za mniej pieniędzy. A z uzywanych części to już w ogóle. Tylko trzeba CHCIEĆ.

Tak ciężko jest zrozumieć, że ktoś może... NIE CHCIEĆ?

Mnie np. w ogóle nie interesuje czytanie która karta graficzna ma lepszy stosunek jakości do ceny, który ram jest szybszy a procesor wydajniejszy. Szkoda mi
  • Odpowiedz
"tata kompa kupi, bo do nauki też potrzebny, a konsoli za 1800 zł plus gry po 300 zł to już dawać nie będzie więc grafika super, konsole zasysają, czekam na promocje na zatoce !!!111oneone :)
  • Odpowiedz
trzymajcie mnie bo raka dostanę. Jakbyś troszkę pomyślał lub grał w GTA V na którejś z konsoli to byś od razu zauważył, że to porównanie jest przekłamane. Ba! Wystarczyło poczytać komentarze w tym wpisie:


@dzangyl: Wybacz, starczy mi że mam na tyle dzianego znajomego który kupił sobie jedno i drugie i zdaje mi relacje jak bardzo żałuje że w ogóle tykał się konsolowego GTA. Porównanie przereklamowane:D Dobre sobie:d Ktoś Photoshopa
  • Odpowiedz
mam na tyle dzianego znajomego który kupił sobie jedno i drugie


@fen1x: uu, to trzeba być dzianym żeby mieć konsole? Ciekawe.

zdaje mi relacje jak bardzo żałuje że w ogóle tykał się konsolowego
  • Odpowiedz
@fen1x:

Wybacz, starczy mi że mam na tyle dzianego znajomego który kupił sobie jedno i drugie i zdaje mi relacje jak bardzo żałuje że w ogóle tykał się konsolowego GTA


Twój znajomy kupił sobie już GTA V na PC i zdaje Ci relacje? Szkoda, że premiera jest dopiero 14 kwietnia mitomanie xD
  • Odpowiedz
@Brydzo: extra tylko my mam konsole za 1,5 k na 10 lat a nie kompa za 3 k co dwa lata. I to powinno uciac wszelkie dyskusje. Sranie w banie 4 k i milion fps jakos nie przeszkadzalo to ani trochu w graniu w gta rok temu pozdro
  • Odpowiedz