Wpis z mikrobloga

@Ofacet: musiałem, rzeczywiście bardzo skomplikowane - znajdź poradę w internecie i klikaj to co piszą. Dotyczy to tylko starych gier (problemy z rozdziałką itp.), a na konsoli w stare gry w ogóle nie zagrasz, chyba że wypuszczą wersję super hiper hd za pierdylion cebulionów na nową konsolę, a ty zapłacisz drugi raz.
  • Odpowiedz
  • 2
@rudy2007: Cumplu, widzę że zamierzasz honoru PC bronić własną piersią. Spoko. Tylko ze ja go nie atakuje. PC jest trudniejszy do obsługi. To fakt i nie ma co się z nim kłócić. Nie twierdzę że jest gorszy czy lepszy. Stwierdzam jak jest. Gram zarówno na PC jak i na konsoli i znam te różnice.
  • Odpowiedz
@Ofacet: nie zamierzam, bo i po co? Piszę fakty. Miałem świetne konsole takie jak dwa pierwsze Xboksy czy PS2, pierwszego Xboksa chyba znowu niedługo kupię, także nie jestem żadnym wrogiem konsol.
  • Odpowiedz
problemy z komoatybilnoscia


@Ofacet: ? Chodzi ci o stare gry, czy nowe? Może nie jestem fanatykiem gier, ale nie zdarzyło mi się by na PC gra nie chciała współpracować z komputerem, jedyne problemy były ze starymi grami, ale to żaden argument, bo na takim PS4 będzie łatwiej odpalić grę dla PS2?

No i maja fajne
  • Odpowiedz
@dzangyl: i w dodatku na konsoli będą Ci śmigały wszystkie gry na nią przeznaczone, konsola tak nie traci na wartości i jest tańsza ( ͡ ͜ʖ ͡) Komputer po 3 latach staje się już przestarzały, ps3 będzie miało niedługo 10 urodziny
  • Odpowiedz
@Wafellini: poza tym co to za znaczenie jaka wartość? Konsola mniej traci na wartosci i to fakt. Jakbys mial wymieniac komputer co 3 lata to niezła sumka sie nazbiera w porownniu do jednego wyadtku na konsole
  • Odpowiedz