Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jaką średnią wieku mają ludzie którzy przepychają się w takich wątkach... nie wiem jakim aspołecznym tłukiem trzeba być żeby mówić jak ktoś ma dysponować swoimi pieniędzmi. Chcesz PC? Kup PC. Chcesz konsolę, kup konsolę!

Może to kwestia wieku, ale wydaje mi się, że z czasem odechciewa się myślenia o tym czy pamięć ma CL 4 a nie CL 5, że muszę przeczyścić wiatrak na CPU bo temperatura mi podskoczyła o
  • Odpowiedz
Tak ciężko jest zrozumieć, że ktoś może... NIE CHCIEĆ?


@jogurtdrzewny: i dla takich ludzi jest konsola. Kupuje, gra i jest ok, ale jak widać niektórzy nie mogą zrozumieć, że są też ludzie, którym się CHCE szukać odpowiedniego sprzętu do kwoty jaką chce wydać, porównuje wydajność, podkręca sprzęt, lubi grać w komfortowych warunkach jak większa ilość klatek na sekundę czy wyższa rozdzielczość itp. Niech każdy gra na czym chce i niech
  • Odpowiedz
@Brydzo: Grafika moze sie rozni, ale fabula, silnik gry itp juz nie. Po godzinie gry juz nie zwracasz uwage na grafike tylko skupisz sie na graniu, a ta w PS3 mi wystarczyla do szczescia bo i tak uwazam ja za dobra jak na to, że konsole kupilem w 2008 roku i wciaz chodza na niej nowe gry :)

Do tego to jest napewno porownanie z gameplaya :>? Bo jak z
  • Odpowiedz
@Brydzo: Kasa już odłożona od dwóch przesunięć daty premiery.
Cieszę się bo spełniam WSZYSTKIE zalecane ustawienia gry. Zobaczymy czy pogram w full detalach.
  • Odpowiedz