Wpis z mikrobloga

Ej dobra mirki z tagu #programowanie przeprowadziłem się własnie z #kutno do #lodz za chlebem z moim #rozowypasek i zmieniłem pracę wybierając znowu małą firmę zamiast #korposwiat, mimo, że kusili mocno benefitami. Dajcie ze dwa plusy na pocieszenie, że zrobiłem dobrze zamiast zostać #korposzczur w #korpo z większą kasą - podobno pieniądze nie są w życiu najważniejsze... A no i w nowej firmie ogólnie kontynuuje tag #bitmonitor bo będę nadal ten projekt rozwijał po godzinach i też różne nowe projekty o których pewnie opowiem na mirko... Może nie są tak medialne jak #solgaz ale też będzie fajnie, projekty bardzo związane z #elektronika #elektryka #automatyka i myślę że mirki mogą mi sporo pomóc w dalszym rozwoju zawodowym...
  • 20
@Rga79: dzięki cumplu, tagi same się tak wpisują jak się pisze od serca... A co do pracy w #korpo to jest bardzo trudna decyzja której nikomu nie życzę...

@sztilq: lubię dokumentować, rejestrować, zapisywać, tagować, korzystać z narzędzi... tak po prostu, panować nad sobą i swoim czasem...

@valdo: w korpo wszystko fajnie tylko nie ma tam człowieka a jest jednostka wykonawcza...

@sztilq: jaka rzeźnia? znasz kutnowski rynek jeśli chodzi
@sztilq: jeśli mówisz o "pini" to faktem jest, że miasto i urzędy przymykają oko na odpady/nieczystości które są wywożone z ubojni. #!$%@? to po okolicznych wioskach na kilometr, nikt z tym nic nie zrobi bo za duża kasa za tym stoi...