Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
TANIO i SZYBKO Wymiana uszczelek w oknach będzie w domu cieplej

Zobacz jak płacić mniej za ogrzewanie, to sprawdzona metoda.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@Chodtok: A to masz w pomieszczeniu tyle. A ja myślałem że na dworzu.
- 0
Dziś zanurzam się pod ciepłym kocykiem z ulubioną herbatką (w końcu dotarła) i pyszną czekoladą (tak wiem, fuj ble i najgorzej). Zmarzłam bo dzisiejsza pogoda to jakieś nieporozumienie.
#oswiadczeniezdupy
#zimno
#logikarozowychpaskow
#rozowypasek
#oswiadczeniezdupy
#zimno
#logikarozowychpaskow
#rozowypasek
@MalaNana czekolada nie jest ble i nie jest najgorsza tylko jedzenie jej codziennie całej
- 0
@dawid-hopek prawda :) na szczęście zjadłam kawałek do herbatki
6
Jak ogrzewać kampera w zimie

facet spokojnie, rzeczowo opowiada
z- 2
- #
- #
- #
- #
- 1
Gdybyś miał wybrać idealne miejsce do życia, albo umierania, gdzie pogoda się nie zmienia:
- Ciepło 75.0% (45)
- Zimno 25.0% (15)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: IMG_20231205_054143748
Pobierz- 0
@ZielonaOdnowa: nie wyczymie, zas obrocilo...
źródło: temp_file3577452494902679644
Pobierz- 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Infiniti46: bycie zdrowym > wygląd
@login_cwiczebny tego poglądu nabywa się z wiekiem
- 428
źródło: FB_IMG_1697691350819
Pobierz@maxx92: Ech pomyśleć że za czasów szkolnych kalesony były szczytem obciachu i noszący je byli niejednokrotnie wyśmiewani w szatni przed WFem. xD
źródło: IMG_20231018_074342
Pobierz- 0
Chyba jestem wampirem.
Temperatura spadła, szybko się siciemnia a mi humor i samopoczucie się poprawia.
Jak były ostatnie ciepłe dni to depresyjny miałem nastrój.
5 stopni a mi się tak przyjemnie dawno nie biegało.
Z pozdrowieniami dla wszystkich innych wampirów
Temperatura spadła, szybko się siciemnia a mi humor i samopoczucie się poprawia.
Jak były ostatnie ciepłe dni to depresyjny miałem nastrój.
5 stopni a mi się tak przyjemnie dawno nie biegało.
Z pozdrowieniami dla wszystkich innych wampirów

- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Kocham te proste wentylatory...
12 minut pracy i cyk temp o 1*C w górę i to przy raptem kilowacie energii. a dokladniej 986W, można jeszcze drugi bieg ustawić na 2kW
Odpaliłem przy 21.2*C, 12 minut dalej już 22.2*C
W porównaniu z butlą gazową to jest kosmos, tam o 1 stopień to Ci wzrośnie po 3h.
12 minut pracy i cyk temp o 1*C w górę i to przy raptem kilowacie energii. a dokladniej 986W, można jeszcze drugi bieg ustawić na 2kW
Odpaliłem przy 21.2*C, 12 minut dalej już 22.2*C
W porównaniu z butlą gazową to jest kosmos, tam o 1 stopień to Ci wzrośnie po 3h.
źródło: termowentylator-farelka-weber-heat-fh03
Pobierz- 1
Zobaczymy do ilu spadnie, godzinkę sobie chodził.. wyłączyłem 17 minut temu i spadło na 22.6*C
Zobaczymy po godzinie czy wróci do 21.2 czy nie, myślę że nie bo jednak wszystko się troszkę rozgrzało.
a od 22:00 to już tańszy prąd to będzie można włączyć znowu.
Zobaczymy po godzinie czy wróci do 21.2 czy nie, myślę że nie bo jednak wszystko się troszkę rozgrzało.
a od 22:00 to już tańszy prąd to będzie można włączyć znowu.
- 1
minęło 64 minuty.. 22.2*C więc stopień zyskałem.
- 2
#colacola #zimno #swiatnauki
Podczas gdy my jesteśmy w środku lata, amerykański badacz polarny na Antarktydzie pokazuje, co się stanie, jeśli zdecydujesz się wypić colę w temperaturze minus 57 stopni Celsjusza.
Podczas gdy my jesteśmy w środku lata, amerykański badacz polarny na Antarktydzie pokazuje, co się stanie, jeśli zdecydujesz się wypić colę w temperaturze minus 57 stopni Celsjusza.

1
99. 'Nie ma ciepłej wody. Jest tylko gorąca i zimna.' I dlaczego w Chinach pije

Dzisiaj o zjawisku przekierowywania zasobów wody z południa Chin na północ, anegdotka z Polskich Linii Lotniczych LOT i wyjaśnienie dlaczego w Chinach picie ciepłej wody jest tak bardzo popularne. -- *SUBSKRYBUJ KANAŁ:* https://youtube.com/@nietechiny?sub_confirmation=1
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Dlaczego latem mamy gorąco w mieszkaniach?

Gdy zimą na zewnątrz jest powiedzmy -15st.C a w mieszkaniu +22st.C to nie otwieramy okna aby było nam cieplej...
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #




















#pogoda #zimno #zalesie
źródło: temp_file1120145068688414118
Pobierz#z-----------j