Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Pellet towar deficytowy. Ludzie marzną w domach, bo nie mają czym grzać

Kryzys na rynku opału. Pelletu brakuje zarówno w składach jak i w hurtowniach. Sklepy świecą pustkami, powstają listy oc
z- 21
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Magnesami ogrzewał dom?!? Energię magazynuje w piasku!?!

Pan Zbyszek to człowiek z pasją, który mimo skromnych środków stworzył własne zaplecze badawcze i opracował magazyn energii cieplnej oparty na 28 m piasku. Prosty pomysł, ale niezwykle skuteczny powstał z potrzeby walki z rosnącymi kosztami energii. W filmie pokazujemy jego pracownię, rozwiązania
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
TANIO i SZYBKO Wymiana uszczelek w oknach będzie w domu cieplej

Zobacz jak płacić mniej za ogrzewanie, to sprawdzona metoda.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Montaż podgrzewacza centralnego ogrzewania z pompą GRUNDFOS ALPHA1.

Często przy przewymiarowanej instalacji fotowoltaicznej pojawia się nadmiar środków zgromadzonych na koncie u dystrybutora energii elektrycznej. Bardzo szybko można zużyć nadwyżki produkcyjne
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Wspomaganie ogrzewania. Sposób na nadwyżki energii z fotowoltaiki.

Często zdarza się, że mamy nadwyżkę wyprodukowanej energii przez fotowoltaikę. Zdarza się tak w domach które nie ogrzewają budynku zimą energią elektryczną.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
37
Zdjęcie Auschwitz reklamowało estońską firmę gazową

Estońska firma Gasterm produkująca systemy ogrzewania gazowego wykorzystała w reklamach wizerunek obozu koncentracyjnego Auschwitz.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
To dobre! Domowe sposoby na tanie ogrzewanie
Wszystkich nas zżerają rachunki za ogrzewanie, szczególnie gdy się mieszka w domu jednorodzinnym. Tu znalazłam proste sposoby, jak zatrzymać trochę gotówki w kieszeni :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Szwedzi nauczą polskich księży zużywać mniej prądu!
Akcja oszczędzania energii elektrycznej w polskich kościołach i klasztorach to pomysł skandynawskiej organizacji Etik&Energi (Etyka i Energia). Wcześniej podobny projekt zrealizowała ona z pastorami Kościoła luterańskiego w Szwecji....
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
15
Czeladź może być pierwszym w Polsce miastem ogrzewanym ciepłem z wód kopalnianyc
Jeśli dojdzie do realizacji projektu wykorzystywania wód kopalnianych do ogrzewania, to już w niedalekiej przyszłości budynki w Czeladzi (województwo śląskie) będą mogły być ogrzewane w ten sposób
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
niestety podłączenie do komina też jest niewysoko z 0,5 metra :-( :-(
mam na myśli coś w rodzaju http://piece-kapelan.pl/ tutaj charakterystyczne jest że podajnik na ekogroszek jest dostawiany i mamy palenisko awaryjna, niesty dla mnie nad palnik do ekogroszku, zatem za wysoko jak na podłączenie tej rury od komina 0,5 m
I
źródło: comment_sHNmamlwqcppNLy1R5RmK1cR9gWyRsa1.jpg
Pobierz