Hej! Szukam jakiejś maty grzewczej na fotel "biurowy" żeby doopę podgrzewał, bo zimno. Korzystam z kocyka elektrycznego ale niestety, zsuwa się to to i wnerwia. Jakieś rekomendacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zimno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@depresyjny_pieselek: @mr-dawid godzina w takim magazynie i huop byłby spocony ( i nie, nie chodzi o wage). Od zawsze sie nadmiernie - pocę głownie na głowie, nagrzewam sie strasznie. Wczoraj po lodowisku huop cały mokry wyszedł, zrobił sobie spacerek i żyje, a to wszystko w jesiennej cienkiej kurtce oraz krótkim rękawku ()

Troche mnie boli noga, ale reszta jest okej
  • Odpowiedz