A wy jak tam parapety, wiedzieliście już nowy klip Lasłuppa - Pardon?

https://youtu.be/gvW0meiDG-0?si=_7BRxu0i5zdetmIn

Niedługo wychodzi cała płyta, tworzymy historie w końcu zobowiązuje. Trzeba z czegoś ciągać przecież kasę z dzieciaków. Już widzę tych Tomeczków i Julki z technikum w swoich zajeżdzonych gruzach, a z głośników Budda na bicie.

btw
lechiffre777 - A wy jak tam parapety, wiedzieliście już nowy klip Lasłuppa - Pardon? ...

źródło: 1000072828

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwne, że nikt nie wymienił najjaśniejszej gwiazdy wrocławskiej estrady czyli Pani Basi. Regularnie spotykam ją na Nadodrzu. Chyba gdzieś tam mieszka.
  • Odpowiedz
Gnije ale lubię słuchać od czasu do czasu te fioletowe pigułki xD
Kudłaty to mistrz lania wody i nie rozwijania tematu.
Łysy za to to mistrz mówienia tego co gdzieś wyczytał jako swoje przeczucia xD
#heheszki #youtube
K.....y - Gnije ale lubię słuchać od czasu do czasu te fioletowe pigułki xD
Kudłaty t...

źródło: assas

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonserwatywnyMocny:
ORB - polityka,
Smartgasm - różne zagadnienia z fizyki, fizyki jądrowej, itp.
Marcin Majewski - biblistyka,
Radio Naukowe - ok. godzinne wywiady na wszystkie tematy naukowe,
Povagowani - ciekawostki motoryzacyjne,
ciekawehistorie - jak sama nazwa wskazuje - ciekawe historie w większości z II połowy XX wieku
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista @KonserwatywnyMocny
Bobrek bardziej o II w.ś., też myślałem go przytoczyć.
A jak jesteśmy przy starych członkach TV Gry, to ciekawie też opowiadają:
- Mateusz Araszkiewicz - historia starożytna,
- Kacper Pitala - popularno naukowe, dosyć proste wytłumaczenie fizycznych zagadnień
  • Odpowiedz
Czy któryś z tych cwaniaczków polecających adblocka na reklamy na YouTube może mi wytłumaczyć jak go zainstalować na telewizorze? 80% czasu korzystam z tej platformy na smart TV i
jak komuś mówię, że mam premium to słyszę że hehe jak to tak przecież jest adblock (°°
#youtube #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TwujKasztan: nie da się ¯\(ツ)/¯ U mnie jest komp z W10 podłączony do TV, zrobiłem duże ikony na pulpicie, każdy to skrót do Firefixa otwierającego stronę VOD, YT na pełnym ekranie. Zainstalowany ublock. Sterowanie airmouse. Przy okazji podpiąłem napęd Bluray i zainstalowałem Retroarch
  • Odpowiedz
To ja zapytam inaczej

#pytanie #youtube #youtubepremium

Posiadasz YT premium

  • Tak normalnie zapłaciłem 13.4% (13)
  • Tak ale kombinowałem by zapłacić mniej 36.1% (35)
  • Nie mam, oglądam reklamy 11.3% (11)
  • Nie mam premium bo blokuje reklamy 37.1% (36)
  • Nie oglądam YT 2.1% (2)

Oddanych głosów: 97

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach