#rosja #ukraina #wojna #izrael #iran

Uwzględniając zaangażowanie Uni na rzecz Ukrainy i sam rozwój o obronny Ukrainy, mam wrażenie ze wojna Putina przestaje miec znaczenie. Dla mnie nigdy jej nie podporządkują - to bezcelowe mordowanie ludności i przepalanie zasobów. W tym samym czasie USA i Chiny uciekaja mocno Rosji, a Izreal kosztem Rosji buduje sobie nowy lad na bliskim wschodzie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam wrażenie ze wojna Putina przestaje miec znaczenie


@AlekGames: Putin nie może jej zakończyć jako przegrany, bo straciłby twarz. Chętnie by podpisał jakiś zgniły pokój, ale Ukry mu dały takie warunki, że ma się wycofać z całej dawnej Ukrainy. Ukry go bardzo dobrze rozgrywają

A my powinniśmy Ukraińcom dosypywać grzecznie kasy. Dzięki temu odbudowa Rosji zajmie jeszcze dłużej
  • Odpowiedz
Wycofać się też nie ma jak


@slapdash: Myślę, że jakby z jakiegoś powodu putin przestał rządzić i jego miejsce zająłby ktoś inny, to ruscy chętnie podpisaliby pokój. Nawet taki, w którym muszą oddać ukrainie wszystkie terytoria łącznie z krymem. Ktoś nowy zwaliłby wszystko na dziadka putina i bredził coś o resecie/nowym otwarciu itd. Wątpię, żeby ruskie elity nadal były zainteresowane wojną, gdzie ich zagraniczne posiadłości są zajęte i biznes na
  • Odpowiedz
#wojna #usa #izrael #iran #kanalzero

Gen. Andrzejczak: „Słychać też debatę, jak to tanie drony Szahed nagle zmieniają pole gry - niczego nie zmieniają. Ponad 90% jest zestrzeliwana, a te, które trafiają, są oczywiście spektakularne medialnie, ale one nie zmieniają statusu sił w tej operacji.”


Skoro nic nie zmieniają, to co się stało z bazami usa na bliskim wschodzie? Pan Andrzejczak zmienia się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@keep_it_real: udaje pewnie że nie widział że się wypuszcza roje dronów i kilka balistyków, żelazna kopuła nie nadąża z gotowaniem bigosu i nie wie czy walić w balistyka czy kilkadziesiąt dronów z aliexpress lecących na jakiś ważny obiekt wojskowy xD
  • Odpowiedz
  • 4
@widmo82: Marinsi n------------y się z Gwardią Szwajcarską na korytarzach Watykanu w 4K to zdecydowanie coś czego jeszcze w tej symulacji brakuje. Tego i kosmitów.
  • Odpowiedz
Czy Żydki anektują południowy Liban?

#izrael #wojna

Czy Żydki anektują południowy Liban?

  • Tak jak Wzgórza Golan 43.0% (34)
  • Będzie okupacja i osiedla 45.6% (36)
  • Nie, zwalczą Hezbollah i sobie pójdą 11.4% (9)

Oddanych głosów: 79

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pomorski_Wilk: Wpierw potrzymaja. Jak juz minie jakis czas to nawciskaja wiecej ludzia w chicago czy nyc ze bog tak chcial i 3000 lat temu obiecal im domy po arabach ktorzy zyli tam od wiekow. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

Kto jest większym zbrodniarzem i zagrozeniem dla swiata¿

  • Rosjanie 16.8% (49)
  • Żydzi + Amerykanie 46.9% (137)
  • Fifty fifty 36.3% (106)

Oddanych głosów: 292

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrudnyMinus: ciężkie się wylosowało
rosjanie długoterminowo nas po prostu zrusyfikują, będzie biednie ale sprawiedliwie (nie licząc oligarchi i elit)
z koleji usrael długoterminowo zrobi z nas niewolników w białych rękawiczkach, będziemy prawdopodobnie żyli na dużo lepszym poziomie niż w rosji (matrix dla goji), ale na zawsze będziemy drugorzędnymi niewolnikami pod pejsatym butem
  • Odpowiedz