W sumie co by się takiego stało jakby Błaszczi kazał odstrzelić te białoruskie śmigłowce? Przecież baćka by się co najwyżej obsrał na miętowo, on i tak się wije jak piskorz żeby nie dać się wkręcić w wojnę, nie ma uja że by zadzierał z krajem NATO. Przeca kiedy Erdogan zestrzelił ruski myśliwiec jak kaczkę to Putin coś tam mruknął, coś tam tupnął ale ostatecznie więcej tam myśliwców nie widziano. A baćka przy
- AncymonTEN
- ZuluScout
- REDEYE6
- Kumpel19
- nn-borg
- +36 innych




































#bialorus #granica #wojna #wojsko #heheszki