Jesteście zainteresowani publikacją samozwańczą co prawda bo nie konsultowaną z nikim ale rozwiązującą choroby i wszelkie problemy tego świata,ba mogącą się przyczynić do niesamowitego wręcz postępu?
W skrócie savoir vivre wiary i kilku spraw doczesnych.
#bog #wiara #chrzescijanstwo #katolicyzm #niebo #ziemia #kosciol #modlitwa #jezuschrystus
Hyrieus - Jesteście zainteresowani publikacją samozwańczą co prawda bo nie konsultowa...

źródło: comment_1619079756OJsZ116FBg9ixXbUXn0I4B.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy papieże po wybrani po śmierci Piusa XII - w tym Jan Paweł II, Benedykt XVI i Franciszek - nie byli dobrymi kontynuatorami dzieła świętego Piotra. Tak twierdzi David Bawden, "papież" Michał I, który stara się o uznanie go za prawowitą głowę Kościoła Katolickiego.

https://www.wykop.pl/link/6068661/czlowiek-ktory-ekskomunikowal-wojtyle-mowi-o-sobie-papiez/

#modlitwa #wiara #religia #bog
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biliard: ehhh, kiedyś to było, chrzest to była poważna decyzja, trzeba było przejść (czasem kilkuletni) okres przygotowawczy, poznać nauczanie i swoim postępowaniem dać świadectwo, że się je przyjmuje. A potem? Niemowlaczek, cyk ochrzczony, dawaj następnego.

Ciekawostka - kiedyś część liturgii była niedostępna dla osób nieochrczonych. Do dzisiaj to przetrwało w prawosławiu symbolicznie (przed przeistoczeniem diakon krzyczy "Do drzwi, do drzwi" i wtedy wszyscy nieochrczeni powinni wyjść, ale to martwy zwyczaj).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki, ile czasu zajęło Wam poszukiwanie obecności dowodu Boga? Ja go poszukiwałem z uporem maniaka,desperacją wręcz i znalazłem potwierdzenie jego obecności,non stop myślałem o tamtym świecie czy jest czy nie ma.
#bog #wiara #religia #katolicyzm #krk
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hyrieus: Chciej mocniej. Może przekonasz go tym do zmiany jego tzw. idealnego planu. Bóg spojrzy na takiego Hyrieusa i powie - "No faktycznie tego nie przewidziałem pomimo mojej wszechwiedzy". I nagle na twoje życzenie, niczym dżin z lampy objawi się wykopkom.
  • Odpowiedz
Czy objawienia maryjne mogą mieć pochodzenie demoniczne? Postacie demoniczne mogą czynić cuda, cofać choroby, mamić ludzi jeśli te czyny ostatecznie będą środkiem do celu szatana.

"Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze Mnie" (J.14:6)

"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni." (Dz. 4:12)

Mt 7,15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą
a.....k - Czy objawienia maryjne mogą mieć pochodzenie demoniczne? Postacie demoniczn...

źródło: comment_1618737251qxjB5Xj1d5FaF0ncRiKdlD.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Króluj nam Chryste!
1 Księga Mojżeszowa 3:16
" ...i do twojego męża będzie się skłaniać twoja żądza, a on będzie panował nad tobą"
Proszę wytłumaczcie czemu dzisiaj(i prawie zawsze było) jest na odwrót. Kto to zaburzył?

http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?book=1&chapter=3&verse=16&tlid=22&fbclid=IwAR28YJ2vKstMtAmmlWU59Mhxo2HvXp6JBPnzBLawaz6rChlZjQxoY-g1on0
Hyrieus - Króluj nam Chryste!
1 Księga Mojżeszowa 3:16
" ...i do twojego męża będzi...

źródło: comment_16186746623EO438D0WEsb23dZ3Es45C.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hyrieus: kk stworzyli ludzie. Natura to natura. Hipotezy są różne, ale ponieważ to wciąż hipotezy, najsprawiedliwiej mówić "nie wiem" zamiast pysznie wywyższać się w imię jakiś mitów i wymysłów dla władzy i pieniędzy i twierdzić że się wie skąd i dokąd to zmierza.
  • Odpowiedz
@Felixu: przemiany społeczno-polityczne występowały i dalej będą występować. Jednakże w obecnej sytuacji trudno jest mi zdecydować, czy to jest dobre, czy też złe.

Obecnie różnica między przeciętnym wierzącym, a niewierzącym leży głównie w teizmie. Ten fundament cywilizacyjny pozostawił pewne - uważam, że pozytywne - piętno. Piętnem tym jest humanitaryzm oraz postawy z tych empatycznych. Za to rozumiem ludzi, którzy odchodzą od tej wiary, bo często robią to przez wzgląd na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dlaczego społeczeństwo na ogół dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Jeżeli ktoś nie chodzi do kościoła od razu ląduje w tym drugim worku. Co ma wspólnego kościół czyli instytucja stworzona przez człowieka z Bogiem (czy też jak niektórzy nazywają z źródłem wszechrzeczy)? Bo według mnie nie ma nic...
Daleko mi do kościoła i jego dogmatów, lecz jeszcze dalej do ateistów twierdzących, że świat powstał z przypadku...
#katolicyzm #kosciol
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego społeczeństwo na ogół dzieli ludzi na wierzących i niewierzących


@Lethorn: Bo więszkość ludzi to prostaki, którzy nie potrafią wznieść się ponad swoją monochromatyczną wizję świata. Zawsze musi być czarne albo białe, lewica albo prawica, katole albo ateusze.
Jedyny sposób, to edukować i tłumaczyć. Do części dotrze, ale większość i tak zakończy żywot jako półpiśmienny, prosty mongoł.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Dostałem propozycję zostania ojcem chrzestnym od ciotecznego brata - urodził mu się gówniak i dopiero teraz szuka chrzestnego. Tylko nasza znajomość wygląda tak że przez całe życie widywaliśmy się tylko na świętach rodzinnych kilka razy w roku, ostatnie lata się troszkę od siebie oddaliliśmy i ostatni raz go widziałem z trzy lata temu, przypadkowe spotkanie na ulicy.

No i wczoraj mam telefon "cześć @gumpa_bobi słuchaj wiesz pewnie że mi się syn urodził?"

Ja
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach