Już próbowałem chyba wszystkiego po za zapytaniem was... Zmieniłem DNSy domeny. Wszystkie moje komputery w biurze widzą stary adres DNS domeny. Komputer klienta widzi oczywiście nowy adres/nową stronę. Robiłem na #linux Mincie flush dns i w statystykach widzę, że wyczyściło. A mimo wszystko mam stare DNSy domeny. Komputery/telefony widzą stare dnsy bez względu na źródło internetu.
To przez router czy jak i dlaczego tak się dzieje?
Na stronkach whois i
To przez router czy jak i dlaczego tak się dzieje?
Na stronkach whois i

























Proste pytanie. Jak zrobić w PHP znak "nie równa się". Przykładowo mam:
if($Auth->user_id == 1)jak zrobić przeciwieństwo tego? Tak aby nie dotyczyło to user id 1?