Wpis z mikrobloga

#wykop mobilnie 2024 xD (+ moje sapanie)
pewnie zastanawiacie się, jak dodałem ten wpis skoro wszystko się zawiesiło po próbie użycia tagu?
otóż nie dodałem, musiałem wejść na pc xD
#webdev - po #!$%@? w ogóle się bawić w jakieś optymalizacje dla kolejnej strony mariuszbudexport, skoro taki wykop czy wp mają w dupie że z ich stron nie da się korzystać na mobilkach a podstawowa akcja trwa wieki
mogłem jeszcze pokazać jak wchodzenie na profil wygląda, ale już siły nie mam xd
szczekacz666 - #wykop mobilnie 2024 xD (+ moje sapanie)
pewnie zastanawiacie się, jak...
  • 7
@Elberus: tutaj jestem na chromie bez blokowania reklam, jak widać reklamy nawet się nie wczytują. No i co z tego że jest słabo zoptymalizowany, to jest wina użyszkodnika że #!$%@? zrobili? jak napiszę stronkę która na highendzie wczyta się w 3 sekundy, a na słabszym w minute to co xD i jeszcze jedno - skoro telefon bez zająknięcia potrawi stream w 1080p odpalać, mieć apki w tle i inne bajery to
@Elberus: tej, ok, ja wiem że ten telefon jest słaby, ale nadal - co to zmienia że wykop jest #!$%@? zrobiony, skoro większe serwisy jakoś potrafią i to działa xD sprawdziłem teraz na huawei p20 - może i strona szybciej działa, ale reklamy powodują skakanie wszystkich elementów że nie można w nic trafić, i gdy tylko wyskakują wszystko zaczyna zwalniać xD