Wołam #cieszyn #ustron #wisla może #beskidy i może trochę #slask i #bielskobiala - do soboty muszę wykombinować jakieś fajne miejsce na sesję ślubną - im bliżej Cieszyna tym lepiej. Może być dalej, ale też nie z za daleko, bo to ma być krótka sesja. Ja kompletnie nie mam pomysłu ( ͡° ʖ̯ ͡°) orientuje się ktoś
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matra: Może zamek w kończycach? Lasek miejski, ale to chyba bardziej rekreacyjne miejsce. Park pokoju? Koło kościoła ewangelickiego jest w miarę park. W Skoczowie kaplicówka może? W Dębowcu np. nad stawami. Albo gdzieś nad Brennicą. Najlepiej na Malinowskiej skale, bo u nas to najlepsze góry są. Also pozdr dla dziełchy stela.
  • Odpowiedz
@march: ok, będę wdzięczna. W sumie to chyba najbardziej nas interesują jakieś wypizdówki, tak, żeby było jasno i spokojnie, czyli raczej bez ludzi. Już mam dość długą listę, ale nic co by zachwyciło, albo dało gwarancję względnego spokoju /:
  • Odpowiedz
Spakowani, czas ruszać w swoje strony, #sopot r-------y przez ładną pogodę, spoko żarcie i typa, który umarł ale okazało się, że przeżył.

#wisla #ustron od środy.

Jak ktoś coś na rowerze to chętnie.

#dziendobry #urlop #muzyka
bauagan - Spakowani, czas ruszać w swoje strony, #sopot r-------y przez ładną pogodę,...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie pytanie:czy na szlakach na Czantorii są jakieś ogólnodostępne wiaty? Planuję wypad na #rower i dobrze byłoby się przekimać z dachem nad głową

#gory #ustron
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BeCoolBitch:

Przeszedłem tam dzisiaj szlakiem czerwonym i generalnie z tym słabo. Jedną miałbyś na szczycie tuż koło wieży obserwacyjnej, takie a'la zadaszone miejsce z ławkami i stołami należące chyba do bufetu. Nie wiadomo jak tam ze spaniem, nie zamykają tego chyba na noc bo nie widziałem bramy, ale jeśli ktoś tego pilnuje to może być problem.

Przy stacji kolei linowej też jest coś takiego, ale ogrodzone i chyba zamykane na
  • Odpowiedz