Wpis z mikrobloga

Wołam #tychy ponownie. Będę tam u Was jutro, z racji zajebistego połączenia będę już po 6, mam czas do 10, więc muszę gdzieś przekoczować, a kompletnie nie znam rejonu. Macie tam jakieś miejsca, gdzie można usiąść i poczytać książkę, albo nie wiem, po prostu przeczekać? Znalazłam jakąś galerię handlową, ale jest o 10, więc chyba nie bardzo ( )
No i gorzej, bo droga powrotna wygląda tak samo ;_;

No chyba, że ktoś z #bielskobiala #cieszyn #skoczow #ustron albo #wisla czy innych okolic jedzie jutro do Tychów tak, żeby być w nich nieco później niż o 6:30? Bo na blabla kompletnie nic >:
  • 19
@matra: Paprocany. Ale tam byś musiała busem dojechać. Połaczeń jest milion, ale nie wiem na jakiej stacji w Tychach będziesz wysiadać. W tej "galerii handlowej" to nawet chyba nie ma gdzie usiąść, taki cudo powstało w Tychach, zlepka kilku sklepów.
@lambda: w sumie i tak planuję wziąć coś na przebranie. Rzecz w tym, że jadę robić tatuaż i z zafoliowaną nogą chcę móc chodzić w spódnicy bez przeszkód, bo spodnie odpadają, także lepiej, żeby faktycznie było ciepło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gronie: nope, Zmierzloki, w moim sercu tylko neo traditional ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak tak patrzę to Asia z Lucky Tattoo całkiem daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gronie: żadnych konkretnych. Najedz się, albo weź ze sobą coś do szamania jeśli sesja zapowiada się kilkugodzinna. Po skończonej robocie i tak dostaniesz zalecenia od tatuażysty. Kup Bepanthen, przez jakieś 2-3 dni będziesz owijał tatuaż folią na przemian z przemywaniem i smarowaniem, później tylko smarowanie. Nie drap [!], nie opalaj, nie forsuj ciała, omijaj kąpieliska przez jakiś czas, taki wstępny okres gojenia to czas regeneracji naskórka, ok 28 dni, a później