Miraski - gdzie lepiej uderzyć na weekend Ustroń czy Wisła?

Odrazu pytanie - jeżeli chodzi o pobliskie górki to najfajniesza będzie Wielka Czantoria? Jeżeli tak to jaką trasę polecacie?

#weekend #wisla #ustron #gory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonik:
Polecam przejście czerwonym spod kolejki na Czanorię przez Czantorię, Soszów na Stożek Wielki. Potem jak jest chęć spacer w dół na Kubalonkę i powrót autobusem lub nogami. 20km, trochę przyjemnych podejść i widoków, jest gdzie się zatrzymać.
  • Odpowiedz
Hej, dostałem pracę na planie filmowym w Zabrzu. Poszukujemy statystów do filmu. Może znacie kogoś lub sami spełniacie kryteria.
16.09 – mężczyzn którzy grają w piłkę nożną w wieku 20 -40 lat wyglądających na piłkarzy, kondycja fizyczna, umiejących grać w piłkę i biegać po boisku, najlepiej z włosami ( łysi odpadają, bardzo krótko obcięci również) – stawka 100 zł
28.09 – ciemnoskóre osoby, azjaci, hindusi etc. w wieku 20 – 70 lat;
hostessy ciemnoskóre
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki wy to kawał świata zwiedziliście więc proszę was o poradę turystyczną. Będę jechał z W-wy do Ustronia w górach i moje pytania. Pociąg z przesiadką w Katowicach czy może TLK bezpośrednio a może PKS i jaki przewoźnik. Jeżeli postój w nocy w Katowicach ok 3-4 godziny to czy na dworcu bezpiecznie? Bać się nie boje ale lepiej spokojniej gdzieś przeczekać do rana.
Wyjazd z W-wy w godzinach wieczornych.
W Ustroniu chce
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam #tychy ponownie. Będę tam u Was jutro, z racji zajebistego połączenia będę już po 6, mam czas do 10, więc muszę gdzieś przekoczować, a kompletnie nie znam rejonu. Macie tam jakieś miejsca, gdzie można usiąść i poczytać książkę, albo nie wiem, po prostu przeczekać? Znalazłam jakąś galerię handlową, ale jest o 10, więc chyba nie bardzo ( )
No i gorzej, bo droga powrotna
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #bielskobiala #cieszyn #skoczow #ustron #wisla mam do sprzedania karte upominkową o wartości 350zł na zakup obrączek w http://salonobraczek.pl/ w Skoczowie, kupon wygrałem, jak już tu piszę to może jeszcze powiem że mam też do sprzedania router tp link td-w8951nd ma pół roku orginalne opakowanie gwarancja.
Jeżeli ktoś ma #koty to jeszcze mogę mu sprzedać:
saszetki HILLS Tender chunks.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach