Wpis z mikrobloga

@Nerax123: noc odpada, bo tak jak mówiłam - szybka sesja i tyle, następna może w inny dzień. Kozubnik wydaje mi się strasznie już oklepany, poza tym chyba zależałoby nam na zieleni, nie wiem, jakiś fajny park, czy coś, byle nic tak oklepanego, żeby mi się inne panny młode nie wpieprzały w kadr. Raz byłam w takim parku gdzie razem z nami były cztery inne pary młode, beznadzieja ( ͡° ʖ
@murarz13: wzgórze odpada, oklepane jak pieron, ale dzięki

@Nerax123: Bielsko to już chyba za daleko, wołałam, bo może ktoś z okolic by coś kojarzył, ale na Bielsko się koleżanka raczej nie zgodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matra: Może zamek w kończycach? Lasek miejski, ale to chyba bardziej rekreacyjne miejsce. Park pokoju? Koło kościoła ewangelickiego jest w miarę park. W Skoczowie kaplicówka może? W Dębowcu np. nad stawami. Albo gdzieś nad Brennicą. Najlepiej na Malinowskiej skale, bo u nas to najlepsze góry są. Also pozdr dla dziełchy stela.
@march: oooo o takie propozycje mi chodziło! Dzięki wielkie, sam Cieszyn mnie nie interesuje, bo mamy go na co dzień, ale te pozostałe sobie sprawdzę zaraz, bo np tej Malinowskiej Skały czy stawów w Dębowcu to nawet nie kojarzę. Jedynie reklama jakiegoś dworku w Dębowcu mi mignęła ostatnio, nie wiem czy to to samo..

No tak czy siak super ()
@matra: Malinowska skała to takie miejsce na szlaku ze skrzycznego, na baranią, tak żartem to napisałem, bo to ok 1h pieszo z salmopolu. Co do dębowca to ten dworek to zaraz nad stawami, całkiem fajnie to wyglądało jak koło tego przejeżdżałem. Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to napiszę.
@march: ok, będę wdzięczna. W sumie to chyba najbardziej nas interesują jakieś #!$%@?ówki, tak, żeby było jasno i spokojnie, czyli raczej bez ludzi. Już mam dość długą listę, ale nic co by zachwyciło, albo dało gwarancję względnego spokoju /: