jak już armenia jest w koalicji to już musi być wygrana


@keep_it_real: Trump pewnie se pomyślał, że jak Armenia się zaczyna na "A" to musi być WIELKI KRAJ jak Ameryka prawie. Wiadomo, że nie aż tak wielki jak Ameryka, ale Armenia może być zaraz za Ameryką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież mogliby stworzyć lepszą nagrodę od Nobla, najlepszą jakiej nikt inny nie ma i zarazem wszyscy będą ją podziwiać....I zostawać laureatem co roku, ale oni tego nie chcą i są już zmęczeni tym wygrywaniem( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Podobno ostatnio śmiejemy się ze zdolności matematycznych polityków.

Minister zdrowia USA: "Prezydent Trump ma swój własny sposób obliczania procentów. Jeśli masz 600 dolarów i zmniejszasz tę kwotę do 10 dolarów, to jest to spadek o 600 procent".


#usa #bekazprawakow #bekazpodludzi #matematyka
duzy_krotki - Podobno ostatnio śmiejemy się ze zdolności matematycznych polityków.
  ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: Może gdyby nie zainwestowali ponad 80 MILIARDÓW dolarów w metaverse, który nie miał prawa się udać (I od lat był tylko pośmiewiskiem) to mieliby pieniądze na inne inwestycje i nie musieliby zwalniać ludzi.
  • Odpowiedz
@Worm91: Powtarzam: Nie zainwestowali 80 miliardów w metaverse. Nie masz pojęcia o czym mówisz.

Te 80-83,6 mld cytowane w gównomediach (np tych, do których zalinkowałeś) to skumulowana strata operacyjna działu Reality Labs w latach 2020 - 2025. Nie jest to wydatek na jeden projekt, lecz bilans strat obejmujący:
- badania i rozwój sprzętu (Quest 1/2/3/Pro, komponenty optyczne, układy śledzenia),
- wydatki na projekty badawcze AI - całe FAIR (fundamentalny dział researchu AI w
  • Odpowiedz
✨️ Amerykański styl życia a polska izolacja
Kiedyś miałem Amerykanych za głupich ale teraz w sumie ich szanuje. Ignorancja w dzisiejszym świecie to w pewien sposób zbawienie dla głowy. U nas każdy non stop o polityce, gospodarce, religii, problemach całego świata (z czego i tak nic nie wynika) a tamci maja wywalone i byle mieć duży wóz, zjeść porządnego steka i przepić browarami - i może to jest właśnie życie, mówię to
mirko_anonim - ✨️ Amerykański styl życia a polska izolacja Ⓘ
Kiedyś miałem Amerykanyc...

źródło: Uv0WgaaZqH6L

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: To zależy gdzie mieszka dany człowiek w USA i jaką ma mentalność, pracę. No ale nie jest życie takie kolorowe u wszystkich. Ale klasa średnia z USA, jest o wiele bogatsza niż u nas klasa średnia, która tak naprawdę nie jest klasą średnią jeśli chodzi o finanse. Sporo ludzi z USA tych biedniejszych, co mają proste prace to nawet poza swoim stanem nigdzie nie była, a ci co mieszkają
  • Odpowiedz
RAPORT 24H: BLISKI WSCHÓD
Data: 23 kwietnia 2026

I. Pigulka 24h

Sytuacja pozostaje skrajnie napieta mimo przedluzenia zawieszenia broni przez USA. Iran zlamal wzgledny spokoj, atakujac trzy jednostki handlowe w Ciesninie Ormuz. Sily USA kontynuuja blokade morska. W Waszyngtonie pod egida Sekretarza Stanu USA Marco Rubio trwaja bezposrednie, historyczne rozmowy miedzy Izraelem a Libanem, majace na celu unikniecie pelnoskalowej inwazji IDF po ewentualnym wygasnieciu rozejmu w niedziele.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach