Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DaudeX: Dwieście czołgów wjeżdża do Liberaca i zajmujemy cały, k---a, Turów. Ten cały rejon tam, który narzeka, nie? Okej? I tyle. I stoimy... Okej?
  • Odpowiedz
Exxon Valdez (1989) – gdy oszczędności firmy zamieniły raj przyrody w czarną pustynię

24 marca 1989 roku tankowiec Exxon Valdez należący do koncernu Exxon wszedł na rafę w zatoce Prince William Sound na Alasce. W ciągu kilku godzin do morza wylało się prawie 40 milionów litrów ropy. Powstała jedna z największych katastrof ekologicznych w historii USA.

Oficjalna wersja długo była prosta: błąd człowieka, zmęczony kapitan, pech. Problem w tym, że im więcej wychodziło na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #usa #czujedobrzeczlowiek Jest taka firma w Polsce (paru gości), ściągająca fury z USA do Polski (nie będę pisał kto bo nie każdy jest tu normalny) i na prawde robią super robotę bez żadnej ściemy. Ale szacun, tak to powinno wyglądać. No cóż, 2026 i nagle się okazuje, że uczciwi i profesjonalni ludzi zarabiają dobre siano (nie ja, ja klient) a janusze do wora. Rynek zdrowieje,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem oglądać Yellowstone i co tam się o--------a. Helikopter na ranczu, jacyś agenci bydła w kamizelkach uzbrojeni po zęby ja p------e nie sądziłem że tam to na taką skalę się dzieje
#seriale #usa #yellowstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj nici z ataku bo Trump ma przemówienie a w przypadku ataku siedziałby sobie w pokoju z generałami i Rubio i śledził sytuację a w tle blondynka pisałaby jego teksty na Truth Social #iran #usa #izrael #wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufo #usa o czym ma być konkretnie orędzie pomarańczowego dziś o 3 naszego czasu? Bo na X różne info lata
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pucuss jestesmy coraz lepsi, jesteśmy najlepsi, inne kraje chcą być najlepsi tak jak my, ale nie uda im się to, bo my jesteśmy najlepszym krajem na świecie i będziemy jeszcze lepsi, dokonamy tego. Pytają mnie Donald jak to zrobiliście, że jesteście najlepsi? Ja odpowiadam mamy najlepszych obywateli, najlepsze pomysły, najlepsze wszystko. Zazdroszczą nam naszej najlepszosci. Chcą być jak my, ale to Ameryka jest najlepsza

No i tak to będzie wyglądało
  • Odpowiedz