Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
DaudeX
- 5

Balija
via Wykop- 22
@DaudeX: do dziury kacape
vava22
via Wykop- 4
@DaudeX: Dwieście czołgów wjeżdża do Liberaca i zajmujemy cały, k---a, Turów. Ten cały rejon tam, który narzeka, nie? Okej? I tyle. I stoimy... Okej?
- 16
Exxon Valdez (1989) – gdy oszczędności firmy zamieniły raj przyrody w czarną pustynię
24 marca 1989 roku tankowiec Exxon Valdez należący do koncernu Exxon wszedł na rafę w zatoce Prince William Sound na Alasce. W ciągu kilku godzin do morza wylało się prawie 40 milionów litrów ropy. Powstała jedna z największych katastrof ekologicznych w historii USA.
Oficjalna wersja długo była prosta: błąd człowieka, zmęczony kapitan, pech. Problem w tym, że im więcej wychodziło na
24 marca 1989 roku tankowiec Exxon Valdez należący do koncernu Exxon wszedł na rafę w zatoce Prince William Sound na Alasce. W ciągu kilku godzin do morza wylało się prawie 40 milionów litrów ropy. Powstała jedna z największych katastrof ekologicznych w historii USA.
Oficjalna wersja długo była prosta: błąd człowieka, zmęczony kapitan, pech. Problem w tym, że im więcej wychodziło na
7
Porzucony pies na lotnisku w Las Vegas znalazł dom u... policjanta!

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#motoryzacja #usa #czujedobrzeczlowiek Jest taka firma w Polsce (paru gości), ściągająca fury z USA do Polski (nie będę pisał kto bo nie każdy jest tu normalny) i na prawde robią super robotę bez żadnej ściemy. Ale szacun, tak to powinno wyglądać. No cóż, 2026 i nagle się okazuje, że uczciwi i profesjonalni ludzi zarabiają dobre siano (nie ja, ja klient) a janusze do wora. Rynek zdrowieje,
@japa-cypis zdradzę ci sekret, nie są jedyni na rynku
- 0
@Cztero0404: no no
Zacząłem oglądać Yellowstone i co tam się o--------a. Helikopter na ranczu, jacyś agenci bydła w kamizelkach uzbrojeni po zęby ja p------e nie sądziłem że tam to na taką skalę się dzieje
#seriale #usa #yellowstone
#seriale #usa #yellowstone
- 2
- 1
@GabrielOcello: pewnie kibel się zapchał
@GabrielOcello: pilot zapomnial zabic palestynczyka
- 3
- 1
@Muko: i kartele ogłoszą się patriotyczną partyzantką która walczy z okupantem. To już nie będą gangusy, a partyzanci.
- 0
@galicjanin: No a masz lepszy pomysł?
- 5
@samael4018: obudz jak cos
- 13
źródło: 22yvo8wngclg1
Pobierz@MatteoCommerciante: obesraniec sam nie wie co robi
- 2
@FeniFikerr: nie zrobią żadnego porządku
@FeniFikerr: To tak raczej nie działa na bliskim wschodzie. Wobec braku dobrej alternatywy pojawi się inny syf.
- 10
@Pucuss jestesmy coraz lepsi, jesteśmy najlepsi, inne kraje chcą być najlepsi tak jak my, ale nie uda im się to, bo my jesteśmy najlepszym krajem na świecie i będziemy jeszcze lepsi, dokonamy tego. Pytają mnie Donald jak to zrobiliście, że jesteście najlepsi? Ja odpowiadam mamy najlepszych obywateli, najlepsze pomysły, najlepsze wszystko. Zazdroszczą nam naszej najlepszosci. Chcą być jak my, ale to Ameryka jest najlepsza
No i tak to będzie wyglądało
No i tak to będzie wyglądało

























