
KNOUDI via Wykop
Nie powiem konowały nieźle odwaliły imbę że są bardziej znienawidzeni niż górnicy a o to bardzo ciężko.... wystarczyło nie być chytrym i chciwym bo nikt im nie broni zarabiać setek tysięcy czy nawet milionów tylko musiałaby to być realna praca a nie fikcyjne etaty w 3 placówkach z umiejętnościami bilokacji jak ojciec Pio








