Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
@texasflood: Dałem dokładnie taką samą mojemu koledze XDDDD
o smaku pomarańczy? niee, dla pana to (╥﹏╥)
Mireczki to już chyba będzie u mnie tradycja :)
Dzisiaj mam 21 urodziny :) Kilku plusików dla mireczka nie żałujcie :)
Wpis sprzed roku :)
http://www.wykop.pl/wpis/8665700/dzisiaj-mam-20-urodziny-prosze-o-kilka-plusow-tak-/
Dzisiaj mam 21 urodziny :) Kilku plusików dla mireczka nie żałujcie :)
Wpis sprzed roku :)
http://www.wykop.pl/wpis/8665700/dzisiaj-mam-20-urodziny-prosze-o-kilka-plusow-tak-/
@jaskowice1: zmień tradycje na kilka piw/batonów/ciastek ze znajomymi, będzie fajniej :)
- 0
- 8
Ten uczuć kiedy w 21 urodziny dostajesz życzenia od matki i automatu forum internetowegoᶘᵒᴥᵒᶅ
#feels #urodziny #takaprawda
#feels #urodziny #takaprawda
@dejwis: Stóweczka.
- 0
@pasztet_w_lasce: dzięki :)
@koc_grzewczy: Tu trochę jak Malkovich wygląda
konto usunięte via Android
- 0
@SOLGAZ: to ten co na żebraka wyrwał Sabaton? :/
Hej mirki... U "schyłku" wieku #czterdziestolatek stwierdziłem, że zorganizuję grilla urodzinowego nad jeziorem z domkiem itp... Ponieważ w sumie padło pytanie o prezenty, a jeśli chodzi o pierdoły, to mam wszystko czego potrzebuję, więc nie chcę żadnych prezentów (no może poza ukochanym #rozowypasek, ale tego na urodziny nie dostanę... heh no ku:( Zamiast kupowania jakiegoś gównianego prezentu, poprosiłem znajomych aby zgarnęli potrzebne rzeczy dla schroniska w Gliwicach...
Dzisiaj mam imprezę z okazji 18. urodzin
Dajcie ze 3 plusy na odwagę przed pierwszym tańcem.
#urodziny
Dajcie ze 3 plusy na odwagę przed pierwszym tańcem.
#urodziny
- 4
@ZeDeR: przez 18 lat nie zatańczyłes ?! Brawo za wyjście z piwnicy !
Heh mam dzisiaj urodziny ale ponieważ usunąłem jakiś cas temu konto na FB to życzenia dostaje tylko od paru najlepszych przyjaciół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny
#urodziny
@smoczek11: ja mam zablokowana datę urodzin na fb i to samo cumplu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PIGMALION: Jak to jest mieć 34 lata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam dopiero 23, ale chciałbym się jakoś przygotować. :P
Wszystkiego dobrego!
Ja mam dopiero 23, ale chciałbym się jakoś przygotować. :P
Wszystkiego dobrego!
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 123
- 5
@rzabkatoja: mam dla Ciebie propozycję
- 7
- 25
@ziomes: ludzie urodzeni w 1990 roku mają już 25 lat?
ale ten czas z--------a
ale ten czas z--------a
Mirasy dzisiaj, już dokładnie za 44 minuty wbijam 16 lvl i koniec bycia gimbusem. Dajcie no ze kilka plusów na urodziny :D
#zebroplusy #atencja #niewiemjaktootagowac #urodziny
#zebroplusy #atencja #niewiemjaktootagowac #urodziny
1063
Żart z synem

Żart z synem.Żart
z- 132
- #
- #
- #
- 13
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























#urodziny #oswiadczeniezdupy
źródło: comment_qRNfnmuOoT6i2Ql74fs21NV2Z6rowtmU.jpg
Pobierz