Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@charmingman: kocham go i tęsknię za nim
- 1
@nowe-konto-sensa: aaa wydawalo mi sie, ze tego samego dnia xd pewnie i tak bym na lascie napisala
Duzo milosci i nie flirtuj tu z iniekcja, to moj wpis :<
Duzo milosci i nie flirtuj tu z iniekcja, to moj wpis :<
- 3
- 4
- 10
<<<< Całuski, cukiereczki, ciasteczka >>>>
Dziś 54 lata kończy Piotr Cywrus - Kwiat polskiej kinematografii znany także jako Rysiek z Klanu:) Wszystkiego najlepszego i samych wspaniałych ról ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #urodziny #klan #humor
Dziś 54 lata kończy Piotr Cywrus - Kwiat polskiej kinematografii znany także jako Rysiek z Klanu:) Wszystkiego najlepszego i samych wspaniałych ról ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #urodziny #klan #humor
źródło: comment_U1Hel3w2tVqcb6npwnVZPXI4WaMiVvmR.jpg
Pobierz@KaloryfeR: Ten napis "hobby" taki wymowny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie uznała, że jakieś by Ci się przydało.
- 1
Mirki potrzebuje pomocy. O 15 ide na #urodziny do siostrzenicy. Co kupic dwulatce w prezencie? Kasa odpada bo jej mama to wyda na buty. #pomoc #kiciochpyta #prezent
- 4
Siema mirki, dzisiaj wbiłem kolejny lvl w swoim życiu (Już czternasty), więc częstować się cukierkami, każdy po trzy!
#oswiadczenie #urodziny
#oswiadczenie #urodziny
źródło: comment_EpWmIvxyxQ5lp5wLSkAafDglijxOy8MD.jpg
Pobierz- 7
I stało się ćwierć wieku za mną, 25 urodziny
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_kXEMs6w0t2gYXKgx6vpJvVFf8QqqxaJS.jpg
Pobierz- 10
Mirki za 3 h moje 25 urodziny, pijcie ze mną kompot, ja stawiam!
#urodziny
#urodziny

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hrabia_Heheszko: to se teraz nalej dżonego do bidonu i świentuj
@Hrabia_Heheszko: Spoko, szanuję Alfy. Niby laski na auta nie lecą ale jak masz np. 159 lub jakąś Guliette to w sumie dobry magnes na loszki. Tylko lepiej nie wysiadać z auta żeby twarzy nie było widać :D
Ogromna prośba o #pomoc ! #mirki #mirabelki #dawcykrwi
Wczoraj przyjaciółka mojej siostry doznała bardzo poważnych obrażeń po wypadku samochodowym w okolicach #opoczno. W cieżkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do łodzkiego szpitala. Jest w śpiączce i potrzebuje krwi (jakiejkolwiek grupy). Bardzo proszę wszystkich honorowych dawców aby przy oddawaniu wypełnili zaświadczenie potwierdzające oddanie krwi na konkretną osobę. Wystarczy wpisać imię i nazwisko potrzebującej
Wczoraj przyjaciółka mojej siostry doznała bardzo poważnych obrażeń po wypadku samochodowym w okolicach #opoczno. W cieżkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do łodzkiego szpitala. Jest w śpiączce i potrzebuje krwi (jakiejkolwiek grupy). Bardzo proszę wszystkich honorowych dawców aby przy oddawaniu wypełnili zaświadczenie potwierdzające oddanie krwi na konkretną osobę. Wystarczy wpisać imię i nazwisko potrzebującej
@zawisza101: ooo moje okolice. Szkoda że oddałem tydzień temu krew. Trzymam kciuki żeby wyzdrowiała :)
- 5
Chciałem życzyć wszystkim którzy maja dzisiaj urodziny, dużo szczęścia i miłości oraz pieniędzy :)
Właśnie mi mija 27 lat od kiedy żyję na tym świecie i spędzam je w pracy a miałem mieć urlop.
#pracbaza #urodziny #oswiadczenie #l4
Właśnie mi mija 27 lat od kiedy żyję na tym świecie i spędzam je w pracy a miałem mieć urlop.
#pracbaza #urodziny #oswiadczenie #l4
Więc tak...
Wszystkiego najlepszego?
#urodziny
#getbacktomeds #depresjatodziwka #nocnazmianawybaczy #gorzkiezale #wchojtagow
Wszystkiego najlepszego?
#urodziny
#getbacktomeds #depresjatodziwka #nocnazmianawybaczy #gorzkiezale #wchojtagow
źródło: comment_xTvksm8BDzIPfSuKbzHwFPgpJ301CT2H.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mademoiselleX: Ja umiem zrobić jedno ciasto !
Dzisiaj #urodziny ma też @PatologiiZew
#nocnazmiana #film
@cidelfons, @obrotowy, @Asmod96, @Tomcyk, @miholp94, @sirgorn, @flamezz, @smutna_rzaba, @malpie_runo, @czyzby_czyzyk, @meh0wski, @SuperPunia, @MoralneSalto, @Solitary_Man, @Svercelka, @Nasu @pitrah606 @michciko @sorek @tomekwl3
#nocnazmiana #film
@cidelfons, @obrotowy, @Asmod96, @Tomcyk, @miholp94, @sirgorn, @flamezz, @smutna_rzaba, @malpie_runo, @czyzby_czyzyk, @meh0wski, @SuperPunia, @MoralneSalto, @Solitary_Man, @Svercelka, @Nasu @pitrah606 @michciko @sorek @tomekwl3

- 13
@tomekwl3: to już wam wydajo dowody ?
Cześć Mirki.
Za kilka dni mój #niebieskipasek obchodzi #urodziny. Czy podarowanie mu własnoręcznie narysowanego naszego wspólnego portretu w formacie A3 jest dobrym pomysłem? Czy wy ucieszylibyście się z takiego prezentu?
Za kilka dni mój #niebieskipasek obchodzi #urodziny. Czy podarowanie mu własnoręcznie narysowanego naszego wspólnego portretu w formacie A3 jest dobrym pomysłem? Czy wy ucieszylibyście się z takiego prezentu?
- 10
@NoMysteries: ja się ucieszyłem, ale koniec końców w przyszłości z tym jest problem, bo wyrzucić szkoda, a nowy #rozowypasek każe to spalić ;P
@NoMysteries: audi A3 byloby lepsze;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@whitewolfik: No czekoladę w RCKiK dostaniesz pewnie :D
@whitewolfik: To to napewno :P
































#urodziny #tylkomirko