Byliśmy tydzień temu w teatrze - Scena Stu w Krakowie na sztuce - Firma Dziękuje z Cyrwusem w roli głównej - polecam tym co wciąż widzą w nim Ryśka i zapominają, że on jest po prostu dobrym, solidnym aktorem
  • Odpowiedz
Ogromna prośba o #pomoc ! #mirki #mirabelki #dawcykrwi
Wczoraj przyjaciółka mojej siostry doznała bardzo poważnych obrażeń po wypadku samochodowym w okolicach #opoczno. W cieżkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do łodzkiego szpitala. Jest w śpiączce i potrzebuje krwi (jakiejkolwiek grupy). Bardzo proszę wszystkich honorowych dawców aby przy oddawaniu wypełnili zaświadczenie potwierdzające oddanie krwi na konkretną osobę. Wystarczy wpisać imię i nazwisko potrzebującej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem życzyć wszystkim którzy maja dzisiaj urodziny, dużo szczęścia i miłości oraz pieniędzy :)

Właśnie mi mija 27 lat od kiedy żyję na tym świecie i spędzam je w pracy a miałem mieć urlop.


#pracbaza #urodziny #oswiadczenie #l4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki.
Za kilka dni mój #niebieskipasek obchodzi #urodziny. Czy podarowanie mu własnoręcznie narysowanego naszego wspólnego portretu w formacie A3 jest dobrym pomysłem? Czy wy ucieszylibyście się z takiego prezentu?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach