kupiłam sobie to nowe #frugo żółte o smaku mirabelki i to jest TAKIE OBRZYDLIWE w smaku, jedyne co czuję to ten obrzydliwy słodzik, nic mnie tak nie obrzydza w napojach jak słodzik, aż miałam odruch wumiotny i wyplułam do umywalki, wylałam to goowno i nalałam sobie do butelki wody z kranu xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejsza rozwydrzona młodzież musi wiedzieć, że nam często brakowało buraków, a co dopiero mówić o owocach!

#reklama #frugo
nobon - Dzisiejsza rozwydrzona młodzież musi wiedzieć, że nam często brakowało burakó...

źródło: fr

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam, że miesiąc maj pewnego dnia namalowałem na plastyce, albo innej technice w szkole, tylko ten miesiąc do dzisiaj na pamięć znam. :D
  • Odpowiedz