Wpis z mikrobloga

#dobranoc
Dobranoc Miraski. Drugi dzień na wykop peel całkiem ciekawy. Mirkować pomirkowałem. Napisałem parę postów... Zostałem zczarnolistowany przez inną zielonkę, która zapomniała wyciągnąć kołka z dupy.

A po za mirko to trochę sobie pograłem w #margonem Ciekawe nawet. Cholernie się dużo zmieniło od 2010.

Jeszcze mi tylko mireczki z #dobranoc doradźcie, czy takie cuś, takie podsumowanie dnia na dobranoc jest okej. Wiem, że nie każdego takie cuś interesuje, ale chciałem o tym napisać.

O kurczę. Właśnie spojrzałem na zegarek i patrzam a tu 00:05. Co to, kto to? #urodziny mircy, urodziny. Wszystkim cumplom spod 13 życzę wszystkiego najlepszego! Żeby Wam się cholera jasna życie udało.

Ej, ale jak by co to dajcie znać czy to jest oky, bo mam #feels że ktoś będzie buldupił i jest mi przykro, że ten ktoś będzie buldupił ;. W końcu nikomu nie życzę źle, a i samemu nie chcę zła otrzymywać.
  • 4
@Anekito: Dopiero zacząłem po tej jakże długiej przerwie. Założyłem postaci cztery. Paladyna i Łowcę na Zemynie; Tancerza ostrzy, i Maga na ... chyba Jarunie. Ale teraz przerwa techniczna jest także nie powiem dokładnie co do tej dwójki. Też nie są to jakieś niebotyczne lvl, bo dopiero 10, tak, żeby ogarnąć troszkę.

Jakbyś chciał to możemy razem pograć czy coś. Tylko nie jestem jakimś expomaniakiem.