#anonimowemirkowyznania
Za 8 miesięcy #osiemnastka a ja nie wiem co robić (,).
Nie kręcą mnie takie zabawy zbytnio, ale nie byłem nigdy na żadnej osiemnastce jeszcze. Nie wiem jak się do tego zabrać; mam dużo znajomych, ale przyjaciół (tzn. ludzi, których lepiej znam) jest z maks. 8-10 osób. Myślałem, czy całkowicie nie zrezygnować z #18 ale wyszedłbym wtedy na przegrywa lekkiego, bo cała reszta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki i Mirabelki, jako, że w dniu wczorajszym stuknął mi 24lvl i dopiero dziś dochodzę do siebie. Liczę na Was i kilka plusiku na umilenie mi tego słonecznego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#urodziny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mirki i mirabelki, z okazji 32 urodzin które były już jakiś czas temu organizuje #rozdajo wybiore 3 osoby z plusujących ktore dostana ode mnie wiadomość na priv. Nie chce mi się pisać baitów a chce zobaczyć ile plusów dostanie wpis z popularnymi tagami, ile osób plusuje nie czytajac treści. Zdjęcie też nic nie znaczy.
#rozdajo #urodziny #cyberpunk2077 #heheszki
Mrbimbek - Witam mirki i mirabelki, z okazji 32 urodzin które były już jakiś czas tem...

źródło: comment_qM1ZnU0wRqEb4fbypRjPBBxDYMv98UcZ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki/Mireczki dzisiaj mi stuknęło 28 lat. Będzie miło jak dostanę parę urodzinowych plusików i nikt do mnie nie będzie mówił proszę Pana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#urodziny
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach