Wpis z mikrobloga

@ja_tu_czytam
Juz śpieszę z wyjaśnieniem
To właściwie 3 zestawy totalnie źle zlicowanych plytek, kiedyś pomiędzy przedpokojem a kuchnią była ściana ale ją wyburzalismy i byly 2typy plytek rozdzielonych betonem, więc poszlismy kupić płytki ale nie bylo ani tego typu z przedpokoju ani tego z kuchni wiec ostatecznie padło na losowe i niestety tak zostało
@Chytrylis: nie jest ważne czy pupil będzie z Tobą rok, dwa czy piętnaście.

Po jego odejściu w mgnieniu oka przypomnisz sobie wszystkie wspaniałe i wzruszające momenty.
Tylko czy trzeba takiego zwrotu, by docenić co obecność zwierzaka wniosła w Twe życie?

Nawet gdyby istniał smętarz dla zwierząt to pomimo wad- chciałbym jeszcze chwilę...

Niech Wam się dobrze wiedzie i podrap za uszkiem ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop14: nie wiem skąd moja jest, byłam gimba, tata pojechał po nią bardzo daleko i zapłacił chyba dwa tysie, ale myślę że to była pseudo bo skarbek w wieku 10 lat zaczął mocno chorować i teraz jest cała zaraczona, a już miała wycinana macicę jajniki bo guzy. Nikt wcześniej nie ostrzegł że się sterylizuje za młodu, ani hodowla, ani weci i w necie nie wyskakiwały tak często kampanie. Do tego przez
@ulomka: to się najadła w życiu trochę pszenicy :( jeśli dali taką wyprawkę to prawdopodobnie pseudo. Oby zdrowie dopisywało. Pseudo-hodowle to najgorsze co może być :( to rak psiej niedoli