Mireczki czy warto studiować w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku? Zastanawiam się nad kierunkiem Inżynieria testów oprogramowania. Ogólnie na politechnikę mnie pewnie nie przyjmą bo słabe wyniki z matury miałem i to jeszcze zdawałem inne przedmioty niż są wymagane na ten kierunki, ale chciałbym bardzo studiować zaocznie. Co myślcie o tej uczelni? I o tym kierunku?

#pytanie #uczelniewyzsze #uczelnie #studbaza #gdansk #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie na politechnikę mnie pewnie nie przyjmą bo słabe wyniki z matury miałem i to jeszcze zdawałem inne przedmioty niż są wymagane na ten kierunki


@sir_piesel: dostaniesz się na PG. jaki kierunek tak btw?
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach