W tym roku pisze maturę. Zastanawiałem się nad wyborem uczelni. Po przejrzeniu oferty, pogadaniu ze znajomymi i uwzględnianiu inny aspektów (odległość od domu, dziewczyna, itp.), zainteresowałem się Politechniką Wrocławską. Jak na dumnego Mirka przystało - informatyka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Informatyka na tej uczelni jest na trzech wydziałach: Elektroniki, Informatyki i Zarządzania oraz Podstawowych Problemów Techniki. Z tego co wybadałem, na tej ostatniej, szczególny nacisk,




















#uczelnie #czywieszze