Co ten #uber to ja nie...
Zamawiam uberSelect w Krakowie. Szuka... Jest! Za 4 minuty przyjedzie Opel... Astra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
WTF?! Mam płacić 20% ekstra z kilkuletniego kompakta w kombi?!
W Warszawie był przynajmniej Passat z 2015 z full opcją.
Gdyby nie kupon i pośpiech to bym to anulował w p---u.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekosx: w krakowie jest to swieza usluga wiec naginaja troche kryteria zeby bylo zawsze kilka samochodow do zamowienia. Maja sukcesywnie usuwac te najslabsze jakosciowo. Trzeba jeszcze chwile poczekac az sytuacja sie unormuje.

Zreszta stawki na select sa podobne jak kiedyś jeździło sie na popie wiec nie ma co plakac, wazne ze bedziemy tu miec bardziej doswiadczonego kierowce w wiekszym samochodzie mowiacego po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
#uber #ecoxpress
Wrzucam jako ciekawostkę ;)

Czy wiesz, że możesz już niebawem jeździć jako kierowca UBER z LICENCJĄ ?

Czy praca z licencją i pełnym rozliczeniem podatkowym jest czymś interesującym dla Ciebie?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak płacę za #uber to tak jakbym płacił kartą, nie? Pytam bo jako fanatyk gotówki, mam problemy z wyrabianiem limitów 300zł miesięcznie xD #pieniadze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uberoslo
Podsumowanie ostatniego tygodnia w #uber 8h jazdy dziennie ( ͡ ͜ʖ ͡) bo trochę czasu to przejazdy na SC gdzie apke miałem włączona.
#tesla stronk
#norwegia #zagranico #emigracja
I także #chwalesie
Jeszcze jest dzisiaj dzień, ale wole spędzić z moim różowym ( ͡ ͜ʖ ͡)
localgoodness - #uberoslo 
Podsumowanie ostatniego tygodnia w #uber 8h jazdy dziennie...

źródło: comment_J0vKxlVlT4juXttf4rDkrMM9lVRzfw8t.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FIFO: srednia pensja w Norge to okolo 40 tys koron, ale to taka srednia jak w Polsce. Wiekszosc spoleczenstwa zarabia mniej, specjalisci zdecydowanie wiecej. Dla przykladu podam, ze frontendowiec z doswiadczeniem ma ok miliona koron rocznie. Przy oplatach za mieszkanie jak ja mam 13 tys w centrum za 67m2 to sobie sam podlicz :)
  • Odpowiedz
Zapytanie do #uber #wroclaw. Jaki srednio obrót robicie w ciągu pełnych 10 godzin pracy nocki piątkowej i sobotniej i ile zrobionych km to wymaga?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@tobiasz22 ciężko jest o uczciwych i odpowiedzialnych kierowców. Mój obecny kierowca na drugim aucie to chłopak poznany na mirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Jest mega uczciwy, mam do niego pełne zaufanie, a to daje ogromny komfort obustronnie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i stało się to czego najmniej oczekiwałem w #uber w #krakow . Przyjechał po mnie i rozowego kuc nowa auris.... Nie oceniam, kolo jedzie spokojnie bardzo ostrożnie, troche p-------o. Skrecamy w przecznice a tu bagiety stojo, lapio i kierowcy dmuchajo. Jako, że po drinku bylismy to #heheszki, że to może my #dmuchanko. Moj #rozowypasek dostał reprymendę ze #heheszki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj wieczorem wracałem do domu uberem. Dziś zauważyłem, że zanim odbyłem mój faktyczny kurs, to parę minut wcześniej zaliczyło mi jakiś trwający minutę 100-metrowy przejazd w zupełnie innej lokalizacji... Podliczyło tam opłatę minimalną 8 zł + pomnożyło przez stawkę i wyszło 13,60 zł. I tak miałem kupon na 3 przejazdy po 25 zł więc mi nie potrąciło tej kasy, ale straciłem 1 z tych 3 przejazdów przez to. Mieliście kiedyś taką sytuację?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #krakow
Mirki, orientujecie się, czy łatwo/problemem jest dojechać Uberem z Nowej Huty do centrum w piątek po 23, ewentualnie po północy? Nie jestem tutejsza, po prostu taktycznie rozkiminiam loigstykę :3
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber Mireczki podpowiedzcie bo sie glowie z kolega w pracabaza. Jak to jest z tymi kuponami dla nowych ,jak sobie pojade np szisiaj gdzies to jutro moge wpisac kod dla nowych i bedzie wszystko smigac? I jeszcze jedno kody jakos sie aktywuje w apce czy z automatu w pierwszej kolejnosci idzie z kuponu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paniska spod #uber - nie chce mi sie czytać regulaminu - jaki bagaż ma obowiązek zabrać razem ze mną kierowca ubera?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach