Dlaczego #blablacar i przewożenie ludzi z Krakowa do Lublina jest ok. A #uber i przewożenie ludzi z jednej dzielnicy na drugą to juz przestępstwo?

Przecież wydaje mi się że to dokladnie to samo. Tyle ze blabla jest reklamowane na wykopie np... Albo orlen czy lotos teraz reklamuje że jeżdżąc z blablacar możecie taniej tankować i kawa za 1zl dla każdego pasażera?

Nie czepiam się. Pytam tylko bo się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak skorzystać z darmowego ubera? Mam niby 2x50zl kupony na koncie a jak chce zamówić kurs to do wyboru jest karta i kupon, jak klikam kupon to do wpisania jest a ja mam już przecież na koncie przypisany.

#uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mam na koncie np. 50zl a zrobię trasę za 70zl to wtedy konto jest na minusie czy jak? #uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, pamiętacie sprawę "obywatelskiego zatrzymania" małżeństwa pod #lodz Kaliska? Dostałem takie info że laska, którą zatrzymali miała poobijaną nogę bo taksówkarz przytrzasnął jej drzwiami. Oprócz tego była / jest w związku z tym na L4. Z tego co słyszałem, to małżeństwo wystąpiło na drogę prawną i od herszta łódzkich taksówkarzy - Roberta W. - który dokonywał tego "zatrzymania", żądają 120 tysięcy zł.( ͡°( ͡° ͜ʖ(
d.....2 - Mireczki, pamiętacie sprawę "obywatelskiego zatrzymania" małżeństwa pod #lo...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duncanidaho2: to byla ustawka, a zlotowy lyknely haczyk. Dlatego robia co moga by udupic na maxa taksowkarza. I bardzo dobrze, moze na jakis czas ostudzi to zapal GAPowcow.
Wolam @leeshay , moze on cos wiecej wie na ten temat, bo przecie to tez lodzka szycha GAPowska :))
  • Odpowiedz
Ci się dzieje z tym uberem w poznaniu? Kierowców multum, na każdym skrzyżowaniu 3 auta a klientów brak:/ godzinę czekam na kurs i peruki mnie to wkurza. A jak jest u was? #uber
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mmk91 odmienic nie odmienilem, mialem przyjemnosc koorzystania z np. Mytaxi ale dla siebie... Opcja zamowienia dla kogos,wow. Uwazam, ze wszystkie taksowki dzisian powinny miec system zamawiania online, z pozycja taksowek, z przewidywanym kosztem przejazdu i mozliwoscia platnosci online :-)
  • Odpowiedz
Przeczytałem właśnie maila od Ubera, że wprowadzają nową aplikację.
Jednym z feature'ów w nowej aplikacji ma być: ustalenie celu z Twojego znajomego, który udostępni Ci Twoją pozycję.

Pomysł całkiem spoko ale pomyślałem sobie kiedy zacznie się #uberfriendchallenge czyli zamawiasz Ubera, wyznaczasz swojego znajomego a on ucieka w mieście przed Tobą i rozpoczynacie pościg! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#uber #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś jeszcze nie aktualizował apki Uber, nie polecam. Strasznie nieczytelna, nawet dla mnie, gdzie korzystam z Ubera co 2-3 dni. #uber
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach