Dlaczego #blablacar i przewożenie ludzi z Krakowa do Lublina jest ok. A #uber i przewożenie ludzi z jednej dzielnicy na drugą to juz przestępstwo?
Przecież wydaje mi się że to dokladnie to samo. Tyle ze blabla jest reklamowane na wykopie np... Albo orlen czy lotos teraz reklamuje że jeżdżąc z blablacar możecie taniej tankować i kawa za 1zl dla każdego pasażera?
Nie czepiam się. Pytam tylko bo się
Przecież wydaje mi się że to dokladnie to samo. Tyle ze blabla jest reklamowane na wykopie np... Albo orlen czy lotos teraz reklamuje że jeżdżąc z blablacar możecie taniej tankować i kawa za 1zl dla każdego pasażera?
Nie czepiam się. Pytam tylko bo się






















Brechlem
Zaloz 3cie i z niego wyjasnij