• 2
Czy jak będąc w domy zamówię przejazd #uber dla moich znajomych na mieście, to wszystko odbędzie się bez problemu? Chcę aby pieniądze pobrało z mojego konta.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow #uber #pytanie #taxi

Mireczki, jak to jest z przewozami w Krakowie? Która opcja wychodzi najtaniej? Uber? Taxi (które?) a może iTaxi? 7 lat mieszkam w Krakowie i nigdy taksówki nie zamawiałem, heh.

Jeśli są jakieś kody na Uber to chętnie przyjme, bo będę się rejestrował i pewnie korzystał za kilka godzin.

Z góry dzięki!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyjechał do firmy drugi taksiarz. To ja standardowo taki zaciekawiony pytam czy o #traficar slyszal. On mówi ze nie. To lece z wykladem co i jak. Chwile pomyślał zaskoczony i mnie pyta "sa tam w srodku też dowody rejestracyjne?" Mowie ze tak. Po sekundzie namysłu mowi "to im wszystkie te auta pokradno, na ukraine wszystko!" xD powiedział ze teraz sie wszystko podrabia (karty platnicze czy prawka) i zaraz tych aut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paviarotti: ale janusz. Wypożyczalniom też masowo kradną auta? No i powiedz, że tam jeżdżą tylko kierowcy z licencją (driver's licencse - każdy kierowca musi to mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
Od tygodnia w #uber codziennie rano w Poznaniu jest mnożnik. Odpoczywałem od Ubera w lipcu (przez mnożnik), to chyba pora teraz także odpocząć aż to się unormuje.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samochodu na minuty i kilometry. Wczoraj postanowiłem przetestować #traficar , było już późno, zostawiłem swoje auto pod biurem i zadowolony wróciłem prawie nowym oplem corsa. Rano auto jeszcze stoi, super do pracy jadę traficarem! Niestety trochę zdziwiony jestem, że nikt nie pomyślał o skrobaczce do szyby :(

To co Mirko? Do pracy dziś #uber
AdEverest - Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samo...

źródło: comment_E3ALib517A687B2M68eFNtqFNaLcYk0F.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdEverest: warto dodać, że za całym przedsięwzięciem stoi polska firma express, która jest jednocześnie największa wypożyczalnia samochodów w kraju. Fajnie, że z rodzimego podwórka wychodzą takie innowacje.
  • Odpowiedz
Właśnie jechałem tym całym #uber i powiem wam, że zajebista sprawa. Kurs z Katowic do Tychów kosztował mnie 30 zł z groszem. Pocelam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

http://taxi-e.novitus.pl/ - taksometr nowej generacji: dotykowy ekran LCD, wbudowana kasa fiskalna, kopie paragonów zapisywane na karcie SD, moduł GPRS i możliwość naliczania opłat w systemie S (albo droga, albo czas) jak w polskich taksówkach, oraz w systemie D (droga i czas łącznie), tak jak w Uberze.

Ciekawe jaka będzie cena tego ustrojstwa. Z chęcią bym sobie takie cuś w przyszłość sprawił :)

#uber #taxi
L.....n - http://taxi-e.novitus.pl/ - taksometr nowej generacji: dotykowy ekran LCD, ...

źródło: comment_RxAKvreDqLKVdlOwTZHwqiAvQoPz0dzt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber
Dzisiaj będę zakładał pierwsze konto na Uberze, są jakieś bonusy za pierwszy przejazd? Katowice here.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weź ten z Paybacka albo Groupona za 9,99 zł, bo się bardziej opłaca. A, i pamiętaj że w przyszłym tygodniu (dziś zresztą też) od poniedziałku do czwartku ten kupon nie zadziała, bo pierwszeństwo mają kupony zniżkowe (-50%, promocja w aglomeracji śląskiej).
  • Odpowiedz
Sytuacja z przed paru dni. Podjeżdżam do #krakow po mój #rozowypasek. No i zajechalem na parking na osiedlu, wysiadam z auta i nagle podlatuje do mnie jakiś wąsaty janusz i chwyta mnie za rękę i się drze, stój złodzieju i coś tam jeszcze. Ja sie pytam gościa o co chodzi i próbuje się wyrwać ale z taksówki nieopodal wyskoczył jego kolega, koło 35 lat łysy dryblas i
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra ale kurcze jakieś dowody na to, może naprawdę jeździsz uberem i robisz teraz imbe na ich niekorzyść.


@Pirat_Brodacz: nawet jeśli by jeździł, to co to zmienia? Napad ze strony agresywnego bydła i przywłaszczenie sobie telefonu byłyby wtedy usprawiedliwione?
  • Odpowiedz
@blogers: @MarianoaItaliano: spieszyłem się kiedyś do klienta na drugi koniec miasta, więc postanowiłem wziąć taksówkę z postoju blisko mojego bloku. Koleś zaczął gadać, że mnie zna, że pamięta jak za gówniarza chodziłem po osiedlu, znał mojego ojca - ogólnie, że staje tam już ze 20 lat. Wydawał się spoko, trochę sentymentalnej gadki, a na koniec - na taryfikatorze 23 PLN, a ten do mnie "25 złotych się należy".
  • Odpowiedz