wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 67
- 51
Kiedys sie zbiore i zrobie top10 z moich uberakcji
;D
;D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy jak będąc w domy zamówię przejazd #uber dla moich znajomych na mieście, to wszystko odbędzie się bez problemu? Chcę aby pieniądze pobrało z mojego konta.
konto usunięte via Android
- 11
Chciałem gorąco pozdrowić klientke która spała nawalona cała trasę, gdy dojechaliśmy musiałem ją oczywiście budzić na siłę, zero kontaktu, po obudzeniu nie skumala że to UBER, myśląc że ja po prostu podwoziem w zamian dała mi buziaka w
#uber
#uber
źródło: comment_5nndC5shNkeqbODP9XY0AfcejgQtkC4Z.jpg
Pobierz- 2
#krakow #uber #pytanie #taxi
Mireczki, jak to jest z przewozami w Krakowie? Która opcja wychodzi najtaniej? Uber? Taxi (które?) a może iTaxi? 7 lat mieszkam w Krakowie i nigdy taksówki nie zamawiałem, heh.
Jeśli są jakieś kody na Uber to chętnie przyjme, bo będę się rejestrował i pewnie korzystał za kilka godzin.
Z góry dzięki!
Mireczki, jak to jest z przewozami w Krakowie? Która opcja wychodzi najtaniej? Uber? Taxi (które?) a może iTaxi? 7 lat mieszkam w Krakowie i nigdy taksówki nie zamawiałem, heh.
Jeśli są jakieś kody na Uber to chętnie przyjme, bo będę się rejestrował i pewnie korzystał za kilka godzin.
Z góry dzięki!
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@polik95 a ten pierwszy kod działa w całej Polsce? Bo w sumie tylko o tym drugim piszą, że na terenie festiwalu
Przyjechał do firmy drugi taksiarz. To ja standardowo taki zaciekawiony pytam czy o #traficar slyszal. On mówi ze nie. To lece z wykladem co i jak. Chwile pomyślał zaskoczony i mnie pyta "sa tam w srodku też dowody rejestracyjne?" Mowie ze tak. Po sekundzie namysłu mowi "to im wszystkie te auta pokradno, na ukraine wszystko!" xD powiedział ze teraz sie wszystko podrabia (karty platnicze czy prawka) i zaraz tych aut
@Paviarotti: Dzięki ;) Ale to są kserówki dowodów rejestracyjnych przecież :D
- 1
@Paviarotti: ale janusz. Wypożyczalniom też masowo kradną auta? No i powiedz, że tam jeżdżą tylko kierowcy z licencją (driver's licencse - każdy kierowca musi to mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@lawrence_krk: Kara ? :)
@lawrence_krk pisz Mirku co się stało, jakios moze Ci pomogę ;)
- 0
@subskrybent_wykopu: Nie opłaca się! Kto twierdzi przeciwnie nie umie liczyć lub jest białym... afrykańczykiem(?) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od tygodnia w #uber codziennie rano w Poznaniu jest mnożnik. Odpoczywałem od Ubera w lipcu (przez mnożnik), to chyba pora teraz także odpocząć aż to się unormuje.
- 3
@localgoodness: Od czwartego z lewej już nie jeździ dla ubera tylko jako złotówa
Mam znajomego co jezdzi w nielegalnych przewozach, rok temu byl jak ten 1 po lewej a teraz juz 3 z lewej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@localgoodness: socjalizm dzielnie tworzy problemy tam gdzie ich nie ma a potem nieskutecznie je rozwiązuje w--------c społeczeństwo
- 7
@leeshay: znowu Ty, szoruj stont
Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samochodu na minuty i kilometry. Wczoraj postanowiłem przetestować #traficar , było już późno, zostawiłem swoje auto pod biurem i zadowolony wróciłem prawie nowym oplem corsa. Rano auto jeszcze stoi, super do pracy jadę traficarem! Niestety trochę zdziwiony jestem, że nikt nie pomyślał o skrobaczce do szyby :(
To co Mirko? Do pracy dziś #uber
To co Mirko? Do pracy dziś #uber
źródło: comment_E3ALib517A687B2M68eFNtqFNaLcYk0F.jpg
Pobierz- 1
@wojujacylewak: on chce wiedzieć, cz będzie konkurencja czy nie
- 3
@wojujacylewak: Ta, pewnie jesteś wąsatą złotówą i zaraz się na biedaka jakiegoś rzucisz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Właśnie jechałem tym całym #uber i powiem wam, że zajebista sprawa. Kurs z Katowic do Tychów kosztował mnie 30 zł z groszem. Pocelam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://taxi-e.novitus.pl/ - taksometr nowej generacji: dotykowy ekran LCD, wbudowana kasa fiskalna, kopie paragonów zapisywane na karcie SD, moduł GPRS i możliwość naliczania opłat w systemie S (albo droga, albo czas) jak w polskich taksówkach, oraz w systemie D (droga i czas łącznie), tak jak w Uberze.
Ciekawe jaka będzie cena tego ustrojstwa. Z chęcią bym sobie takie cuś w przyszłość sprawił :)
#uber #taxi
Ciekawe jaka będzie cena tego ustrojstwa. Z chęcią bym sobie takie cuś w przyszłość sprawił :)
#uber #taxi
źródło: comment_RxAKvreDqLKVdlOwTZHwqiAvQoPz0dzt.jpg
Pobierz#uber
Dzisiaj będę zakładał pierwsze konto na Uberze, są jakieś bonusy za pierwszy przejazd? Katowice here.
Dzisiaj będę zakładał pierwsze konto na Uberze, są jakieś bonusy za pierwszy przejazd? Katowice here.
@Fisher255: https://uber.payback.pl/ coś takiego znalazłam jak posiadasz kartę payback :)
Weź ten z Paybacka albo Groupona za 9,99 zł, bo się bardziej opłaca. A, i pamiętaj że w przyszłym tygodniu (dziś zresztą też) od poniedziałku do czwartku ten kupon nie zadziała, bo pierwszeństwo mają kupony zniżkowe (-50%, promocja w aglomeracji śląskiej).
- 1385
Sytuacja z przed paru dni. Podjeżdżam do #krakow po mój #rozowypasek. No i zajechalem na parking na osiedlu, wysiadam z auta i nagle podlatuje do mnie jakiś wąsaty janusz i chwyta mnie za rękę i się drze, stój złodzieju i coś tam jeszcze. Ja sie pytam gościa o co chodzi i próbuje się wyrwać ale z taksówki nieopodal wyskoczył jego kolega, koło 35 lat łysy dryblas i
- 1312
@darkspell: zgłoś, niech złotówy mają nasrane w papierach za próbę dziesiony
- 933
No dobra ale kurcze jakieś dowody na to, może naprawdę jeździsz uberem i robisz teraz imbe na ich niekorzyść.
@Pirat_Brodacz: nawet jeśli by jeździł, to co to zmienia? Napad ze strony agresywnego bydła i przywłaszczenie sobie telefonu byłyby wtedy usprawiedliwione?
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@blogers: @MarianoaItaliano: spieszyłem się kiedyś do klienta na drugi koniec miasta, więc postanowiłem wziąć taksówkę z postoju blisko mojego bloku. Koleś zaczął gadać, że mnie zna, że pamięta jak za gówniarza chodziłem po osiedlu, znał mojego ojca - ogólnie, że staje tam już ze 20 lat. Wydawał się spoko, trochę sentymentalnej gadki, a na koniec - na taryfikatorze 23 PLN, a ten do mnie "25 złotych się należy".
#rozdajo #playstation #warsawgamesweek #uber
Mireczki może komuś się przydadzą takie kody, ja się nie wybieram
Mireczki może komuś się przydadzą takie kody, ja się nie wybieram
źródło: comment_cYHDu8eIXYtNuHtF2GeIWpM6IADsIYSr.jpg
Pobierz


























#hiszpania #barcelona