Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shank: A kontaktowałeś sie z uberem? Niech zablokują to konto. Vo do transakcji to uber będzie próbował pewnie ściągnąć z ciebie należność. A dostajesz potwierdzenia na maila?
  • Odpowiedz
Mireczki, jak zamówię #uber na dworzec zachodni to złotówy nie ostrzelają mnie tam? I czy ma ktoś jakiegoś refa czy tam kod znizkowy, bo chciałbym się pierwszy raz przejechać #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwa zamówienia z UberEats i na razie jedno na plus, drugie na minus.
Wczoraj zamówiłem falafela z Falafel Beirut - mimo że dostawca miał do przejechania 2 km, z Nowolipek na Grzybowską, to pita przyjechała zimna i taki rozmoczona - nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, a bardzo często biorę stamtąd na wynos i jadę prawie na Bielany i zawsze dowożę świeżego. Możliwe to jest, że dostawca po drodze złapał jakiś
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zrobiliście już co najmniej 10 dostaw to zgłoście się do biura/mailowo po 200 zł premii. ( ͜͡ʖ ͡€)
#uber #ubereats
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaveANiceDayMan: kretynizm polskich urzędników. Jak kierowca ma wystawić paragon? Choćby chciał, nie może - bo wtedy płaciłby podatek od "niczego" a potem drugi raz od od tego, co faktycznie zarobił. Uber musiałby działać jako system pośredniczący płatnościami, np. dotpay.
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: tylko nasze prawo traktuje usługi transportowe w dziwny sposób, jakby to było nie wiadomo co.
Jakoś nie ma przeciwskazań by sklep komputerowy wysyłał do mnie towar bezpośrednio od importera (z pominięciem swojego sklepu - co bardzo często ma miejsce w przypadku np. laptopów), wystawiając tylko fakturę - czyli w praktyce dostaję towar od importera a płacę za niego sklepowi.
  • Odpowiedz