Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zwiększona zniżka z -20% do -30%. Od poniedziałku. Tylko w Warszawie. ! Z kodem HS9N1 pierwszy darmowy przejazd! To ref. #taxify #warszawa #uber #cebuladeals
źródło: comment_PD2fVPuYgDgHxIkzbjFvj7s7MUgko8kb.jpg
PobierzPytanie do kierowców - dały coś te grudniowe protesty? Kudłaty coś zwojował? Skąd ta cisza w eterze?
#uber
#uber
- 3
@LiberalnyLibertarianin: nic nie dały + w------i go z ubera, razem z całą jego spółdzielnią
konto usunięte via Android
- 1
@LiberalnyLibertarianin uber tak bardzo liczy sie z kimkolwiek
rynek tak bardzo zweryfikowal
rynek tak bardzo zweryfikowal
- 1
Uber dawał na pierwszy przejazd zawsze -15zł czy było więcej? Bo mi się coś kojarzy, że na pierwszy dostałem 20zł, a dziś kumpel z mojego linku założył konto i dostał 15zł.
#uber #kiciochpyta
#uber #kiciochpyta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#uber i #android Pay mają #promocja
50% zniżki na 10 przejazdów do 28 lutego.
http://www.fandroid.com.pl/kody-rabatowe-uber-android-pay,13805
#kodyrabatowe
50% zniżki na 10 przejazdów do 28 lutego.
http://www.fandroid.com.pl/kody-rabatowe-uber-android-pay,13805
#kodyrabatowe
#uber Do 50% zniżki na 10 przejazdów z Uberem po dodaniu Android Pay jako domyślnej metody płatności. Zniżka również dla osób, które już korzystały z aplikacji Uber.
Gdziekolwiek jesteś lub dokądkolwiek zmierzasz, Android Pay pozwala Ci zapłacić w szybki i bezpieczny sposób.
--
Dowiedz się więcej: t.uber.com/androidpaypl
Pobierz Android Pay: t.uber.com/androidpayfb
Gdziekolwiek jesteś lub dokądkolwiek zmierzasz, Android Pay pozwala Ci zapłacić w szybki i bezpieczny sposób.
--
Dowiedz się więcej: t.uber.com/androidpaypl
Pobierz Android Pay: t.uber.com/androidpayfb
konto usunięte via Android
- 3
@NieByloMnieSlychac nie dostał 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY??!!
@gali20: Upiekło mu się, bo miał cukierki.
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jdaniels: dlatego nie jeżdżę taxi, w 90% to buraki i złodzieje. Od roku tylko uber
- 3
@Shadow6736 pasażer, moja żona, była z przodu i nie miałem nawet telefonu w uchwycie. Za to dzisiaj otrzymałem oficjalna odpowiedź z mytaxi, że skontaktowali się z kierowcą. Potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce oraz, że zareagował dość spontanicznie przez co naganne. Otrzymałem też info, że kierowca zostanie wezwany do biura na rozmowę i zostaną wobec niego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje służbowe. Koniec historii.
#norwegia #emigracja #taxi wolam tez #uber i #policja
W zeszly piatek policja w Kristiansand po raz kolejny przeprowadzila akcje przeciwko osobom prywatnym umawiajacym sie przez portale spolecznosciowe na przewoz osob, tzw Pirattaxi.
Zlapali po raz drugi tego samego kierowce, w sumie wczesniej dostal 10.000NOK mandatu, obecnie znow dostal 10.000NOK pozbawili go prawa jazdy, oraz zdjeli tablice rejestracyjne z pojazdu na okres 3
W zeszly piatek policja w Kristiansand po raz kolejny przeprowadzila akcje przeciwko osobom prywatnym umawiajacym sie przez portale spolecznosciowe na przewoz osob, tzw Pirattaxi.
Zlapali po raz drugi tego samego kierowce, w sumie wczesniej dostal 10.000NOK mandatu, obecnie znow dostal 10.000NOK pozbawili go prawa jazdy, oraz zdjeli tablice rejestracyjne z pojazdu na okres 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 2
2x 50 zł dla nowych: PAYBACKKLABW
#uber
#uber
Troche mnie juz irytuja pytania
- jak zacząć jeździć na #uber w oslo
dlatego postanowiłem zrobić pewnego rodzaju AMA w formie video.
Na instagramie pojawila sie opcja "na zywo"
Takze dzisiaj o godzinie 18:00 na instagramie
@madapegarage bede odpowiadal na wszystkie pytania zadane tutaj pod tym postem jak i w trakcie live.
#meandhim #uberoslo
- jak zacząć jeździć na #uber w oslo
dlatego postanowiłem zrobić pewnego rodzaju AMA w formie video.
Na instagramie pojawila sie opcja "na zywo"
Takze dzisiaj o godzinie 18:00 na instagramie
@madapegarage bede odpowiadal na wszystkie pytania zadane tutaj pod tym postem jak i w trakcie live.
#meandhim #uberoslo
- 2
@localgoodness: insagram na żywo nie zapisuje relacji, więc nie rozwiązuje to Twojego problemu na przyszłość ;)
- 1
@devcoder: wstawie na tube
1. Bądź mną
2. Zgłoś zniszczenie karty debetowej bankowi
3. Bank przysyła nową
4. Kup nową kartę do telefonu (dualsim here)
4.76. Korwin
5. Maciej Kot
2. Zgłoś zniszczenie karty debetowej bankowi
3. Bank przysyła nową
4. Kup nową kartę do telefonu (dualsim here)
4.76. Korwin
5. Maciej Kot
- 2
@Lubie_Budyn: dojadą cie
- 0
@nihon a no może i tak, Warszawa here i mieszkam na północnym Mokotowie skąd wszędzie dojadę za 25zl
1
UberEats szuka dostawców w Warszawie »

Może ktoś chce dorobić? Albo z innych względów czeka na start UberEats w Warszawie? Aplikacja powinna wystartować już niedługo - na razie szukają dostawców na terenie stolicy. Przedstawiamy kilka najważniejszych informacji.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 3
@Ritycho: Chcą mieć statytsyki staystyk :D
- 1
Mireczki spod znaku #prawo mam #pytaniedoeksperta , miałem przed przejazdem #uber dane poprzedniego pracodawcy w profilu służbowym. Czy uber ma obowiązek wystawić mi fakturę na właściwego pracodawcę pod odbyciu przejazdu?
ja bym żądał paragonu… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hej, po mieście lepiej kupić samochód czy uber. Jakie ksozty całkowite ma samochód ?
Paliwo, ubezpieczenia, przeglądy, opony ?
Nowy samochód za ~50k, czy jezdzenie przez kolejne 5 lat uberem ?
~500km/miesięcznie, Wrocław
#samochody #uber #koszty #porownanie
Paliwo, ubezpieczenia, przeglądy, opony ?
Nowy samochód za ~50k, czy jezdzenie przez kolejne 5 lat uberem ?
~500km/miesięcznie, Wrocław
#samochody #uber #koszty #porownanie
Co bardziej opłacalne
- Uber 30.0% (18)
- Samochód 70.0% (42)
- 3
@Programista7k: Pytanie bez sensu, bo nikt nie wie ile robisz kilometrów rocznie.
- 3
@wycz: nigdy laguny nie miałem, ale nie bazuj na stereotypach, po lifcie niezawodny samochód.
@Programista7k: 500km/mc to cholernie mało (robię tyle w 4 dni), do takich zastosowań to raczej jakiś mały samochodzik, w dodatku używany, bo przy nowym straszny spadek wartości i po prostu się nie opłaca. Nie wiem jak we Wrocławiu z parkowaniem - płatne czy nie, bo takie rzeczy też musisz liczyć...
Pytanie - ile uber
@Programista7k: 500km/mc to cholernie mało (robię tyle w 4 dni), do takich zastosowań to raczej jakiś mały samochodzik, w dodatku używany, bo przy nowym straszny spadek wartości i po prostu się nie opłaca. Nie wiem jak we Wrocławiu z parkowaniem - płatne czy nie, bo takie rzeczy też musisz liczyć...
Pytanie - ile uber
2
Afera z Taryfa24 w tle. Powrót do PRL... taryfiarze nadal tam są mentalnie
TL;DR; Gównoburza o posty/komentarze na FB i komuszą mentalność taryfiarzy | Czołem Mirabelki i Mireczki! W tym wszystkim żałuję, że nie robiłem screenshotów na potęgę. Pisząc "kulturalnie" i "sprawiedliwie" naprawdę mam na myśli wysublimowane zwroty (i nie, nie te użyte w XIII księdze ;)).
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
78
Taksówkarz przebił opony niepełnosprawnej, bo zwróciła mu uwagę...

że zajął miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych. I m.in. właśnie dlatego korzystam i będę korzystał z Ubera!
z- 14
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















Super, zamiast 6zł będzie 7,50zł $$$$$$$$$ ( ͡€ ͜ʖ ͡€)