Mirki z #amsterdam. #uber wycenia mi przejazd z lotniska do hotelu oddalonego o 12km,na 16-22f. Cene sprawdzam teraz,czy jest duze prawdopodobienstwo ze wieczorem cena jakos kosmicznie wzrosnie? Drugie pytanie,czy ten chipkart moge kupic w kazdym autobusie i dziala na tramwaje,metro etc?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wozyack: Bo przewóz osób zarobkowy nie jest dozwolony bez zezwolenia - niestety. Co innego jak przewozisz kogoś prywatnie, a co innego jak zarobkowo. Zwykle wtedy walili ściemę, że to koledzy się podwożą, ale przy prowokacji wiadomo, że nie zrobią takiej ściemy. Blablacar ma tą przewagę, że to nie jest przewóz regularny, więc tym się mogą bronić
  • Odpowiedz
A jak jest z przemieszczaniem się po Oslo? Uber jest dobrą opcją?
Czy mając polską aplikację ubera zamówię tam taksówkę? ostatnim razem nie wykrywało mi samochodów (,)

#oslo #uber #uberoslo #norwegia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 515
Taksiarze... Wysiadam z żoną z pociągu na dworcu głównym w Poznaniu. Bierzemy taksówkę, by szybko dostać się do szpitala na Polnej. Tymczasem kierowca nie skręca w Bukowską, tylko jedzie gdzieś wzdłuż torów w p---u. Pozwalam sobie zauważyć, że to dziwne, że nie skręcił w Bukowską. Zaczyna coś tam kluczyć, pyta o dokładny adres z numerem. Okrężną drogą dowozi nas na miejsce. Rachunek niższy niż zazwyczaj... Następnym razem uber.

#oswiadczenie #
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Niesamowite.
Teraz, w TTV w programie DeFacto rzetelny material o Uberze (jak dziala, jak dolaczyc jako kierowca i pasazer)

#uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam jakiejś tymczasowej pracy i poważnie zastanawiam się nad #uber pod spółdzielnią. Mireczki pracujące na uberze w #krakow, możecie mi powiedzieć jak z waszej perspektywy wygląda sprawa bezpieczeństwa? Mam na myśli oczywiście kontrole ITD, jest to rzeczywiście coś częstego, coś czego trzeba się obawiać? Czy uber rzeczywiście zwraca pieniądze za mandat?
Chciałbym pominąć temat opłacalności, to zweryfikuję sam.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murki korzystające z ubera, próbuje założyć konto i przy wpisywaniu karty debetowej lub kredytowej (ja mam tylko debetową) musze podać numer CVV który jest tylko do kart kredytowych i nie moge przejść dalej, wpisując byle co też nie chce przyjąć. Jak to obejść lub skąd wziąć CVV karty debetowej maestro?
#uber
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su a powiedziałeś Panu kierowcy żeby zmienił muzykę?
Wiem że nie powinien słuchać muzyki, jak już to bardzo cicho i ciebie się spytać czy nie przeszkadza ale mimo to wypadało by powiedzieć że ci nie pasuje muzyka
  • Odpowiedz
@u-cichego: wydaje mi się, że i tak dużo lepiej niż Ty. Czytam dużo na ten temat (od strony kierowców w PL) i polityka firmy jest taka sama u mnie i w PL. Pamiętasz może początki ubera na wykopie? Auto max 5 lat, kierowca jak z żurnala itd- popatrz co się dzieje teraz, jak ten wspaniały system ocen działa w praktyce. Aplikacja utrudnia wystawianie ocen (nie zawsze ale jednak). Kierowca nie
  • Odpowiedz
Mireczki, co się stanie w sytuacji kiedy zamówię ubera ale zabraknie mi przykładowo 5 czy 10 złotych na koncie? Kierowca do mnie nie przyjedzie czy te brakujące pieniądze zostaną później pobrane z konta jak pojawią się jakieś środki?
#uber
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@latoureiffel: ostatnio w taksowce w nocy (Ubery nie byly dostepne, a nie chcialo mi sie czekac), zlotowa zagail - ze ten uber to takie gowno i w ogole, ze prace im odbieraja. Mowie - sam jezdze, a taksowka bardzo rzadko - wole Ubera; wasaty kierowca oburzony, ze dlaczego, ze u niego super jest przeciez: - stare rozpadajace sie auto, smrod cmikow, weliany koc na tapicerce, brak platnosci karta i brak
  • Odpowiedz