Patrzac po dzialalnosci/wpisach typa taxi zlotowa to wygląda na jakas zorganizowana akcje... Ciekawe wpisy na fb, kierowca ratownik od razu widzi kogos nieprzytomnego pierwszego dnia w pracy, jakies pomocne kursy po 200 metrow za zlotowke, podziekowania dla wykopu.

Oczywiscie tak w ciagu jednego dnia rozsierdzil taksiarzy, ze drugiej nocy pocieli mu kola i zniszczyli samochod. Zaraz pewnie pojawi sie akcja ze zbiorka 'od czytelnikow/klientow'.

Jakos nie chce mi sie w to wszystko wierzyc.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peszmerd: trafnie, wygląda to wszystko po prostu zbyt dobrze, zbyt sterylnie, 3 dni jazdy, ratownictwo, foty w pośpiechu na autobus, akcja taksiarzy napinaczy i jeszcze dewastacja auta przez kogoś narwanego... na tyle tępego, że wali klasycznym ściennym ortografem, ale na tyle kulturalnego, że pewnie z opon powietrze tylko spuścił, ale nie rozcinał bo śladów na foto nie widać, lustra całe, wycieraczki całe, pewnie taksiarz wandal dżentelmen i to tylko nasza
  • Odpowiedz
Mireczki w #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #uber

1. jak będę w nocy z piątku na sobotę o 1.00 na lotnisku to znajdę taxówkę/ubera do gdyni? da radę? i potem w poniedziałek rano około 4.00 rano dam radę złapać taxę na lotnisko?
2 .lepiej uber czy iTaxi?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej Mireczki i Mirabeleczki, #pytanie odnośnie #uber wybieram się na #wakacje w Portugalii i Hiszpanii.
Mam dwie karty debetowe z #mbank jedną prowadzoną w PLN druga w EUR. Jak korzystniej rozliczać się będzie za ubera poza granicami Polski - podpinać pod niego debetową w EUR i z niej płacić, czy nie warto z jakiś powodów (np. z racji że jestem z PL będzie miało
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vvit0: korzystniej będzie korzystać z karty w euro. Z karty w PLN Mbank przeliczy po swoim niekorzystnym kursie i jeszcze dowali prowizję za przewalutowanie.
  • Odpowiedz
#pytanie #kiciochpyta #uber
Założyłem dziś ubiera i dodałem kod ze stronki na pierwszy przejazd za 50 zł. Przeszło ale na aplikacji piszę że kod jest ważny do 30 czerwca 2017 ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie jestem pewien czy zniżka zliczy się po przejezdzie. Miał ktoś coś podobnego? Pilne ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach